zaproszenia ślubne
Inne

Zobacz ciekawe pomysły na piękne zaproszenia ślubne!

Nie wiesz, jakie wybrać zaproszenia ślubne? Zobacz najpopularniejsze rodzaje stylów zaproszeń, które obecnie cieszą się dużym powodzeniem!

Zaproszenia ślubne glamour

Gdy chcesz wybrać efektowne zaproszenie na ślub cywilny albo kościelny, doskonałym wyborem może być to w stylu glamour. Takie klasyczne i piękne zaproszenie ślubne będzie doskonale wpisywało się uroczystości o różnym charakterze.

Najczęściej zaproszenia ślubne w stylu glamour wykorzystują ciemniejsze, nasycone kolory, na przykład jak butelkowa zieleń, granat czy bordowe detale, dzięki czemu prezentują się tak efektownie. Mogą mieć one również piękne uszlachetnienia, na przykład srebrne albo złote detale lub tłoczenia, które nadają im niebanalny wygląd.

Zaproszenia ślubne boho

Jeżeli chcesz zdecydować się na ciekawe zaproszenia ślubne wpisujące się w najnowsze trendy, warto zdecydować się na te w stylu boho. Takie zaproszenia będą najlepszym wyborem, gdy planuje się ślub oraz wesele w stylu boho.

Najczęściej są to białe zaproszenia wykończone detalami z motywami kwiatów. Dzięki temu wyglądają tak świeżo, elegancko oraz modnie. Najczęściej mają one również efektowną typografię, która przypomina odręczne pismo. Do dyspozycji jest wiele gotowych wzorów, więc można łatwo wybrać wśród nich te najlepsze.

Zaproszenia ślubne rustykalne

Kolejną modną propozycją są zaproszenia rustykalne, które idealnie nadają się jako uzupełnienie wesela rustykalnego – z wiejskimi motywami.

Często takie zaproszenia są również białe albo mają kolory ziemi. Mogą mieć też nietypowe i oryginalne dodatki, na przykład koronkowe wykończenie na obrzeżach. Także w tym przypadku popularne są drewniane zaproszenia grawerowane.

Zaproszenia ślubne minimalistyczne

Dużym zainteresowaniem w ostatnich sezonach cieszą się minimalistyczne zaproszenia ślubne. Są one bardzo proste, nie mają elementów dekoracyjnych lub jest ich niewiele, co powoduje, że doskonale wpisują się one w nowoczesny styl.

W przypadku minimalistycznych zaproszeń można również zdecydować się na ciekawe materiały do druku, na przykład wykonać je na papierze z recyklingu.

Zaproszenia ślubne nowoczesne

W porównaniu do minimalistycznych nowoczesne zaproszenia ślubne mają więcej elementów dekoracyjnych. Często przyciągają one uwagę swoim liternictwem, dodatkowymi ozdobami, na przykład tłoczeniami lub wycięciami.

Jeżeli chcemy podarować zaproszenie ślubne dla rodziców, możemy też zdecydować się na bardziej dekoracyjny wariant, na przykład z dodatkowymi kokardami albo innymi ozdobami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *