Życie na obcasach

Życie Na Obcasach – Jak być kobietą sukcesu?

Kto jak nie JA!. Powie nie jedna kobieta, która stoi przed wyzwaniem do pokonania. Codziennie walczymy same ze sobą, by dać ze wszystkim radę. Kobiety mają moc i siłę, jednak wielokrotnie potrzebują wsparcia i pozytywnej energii, by o niej sobie przypomnieć. Życie Na Obcasach to nie lada wyzwanie, jednak każda z Nas może stać sie kobietą sukcesu, wystarczy tylko pomóc szczęściu.

Zainwestuj w siebie 

Warto zainwestować w swój rozwój i zadbać o pozytywne bodźce w Naszym życiu, by osiągać swoje cele. Ja uwielbiam spotykać się z kobietami przedsiębiorczymi, z blogerkami, z mamami, które oprócz macierzyństwa mają rownież pasję. Odpowiednie otoczenie może zdziałać cuda, dlatego tak często możesz mnie spotkać na eventach dla aktywnych kobiet.

Event „Życie Na Obcasach” to miejsce dla Ciebie

Wyobraź sobie, że znalazłaś zapomniane 100 zł. Niby niewiele, ale jednak coś. Możesz przeznaczyć te pieniądze na zakupy, na przyjemności dla dziecka, bądź kupić coś ładnego do domu. Możesz jednak zainwestować tą kwotę w swój rozwój osobisty. Możesz zainwestować w spotkanie z kobietami, które dodadzą ci skrzydeł.

Jak często inwestujesz w siebie? Jak często jesteś egoistką i robisz coś dla własnego rozwoju? Pomyśl tylko, że za te 100 zł możesz „doładować baterie”, by chciało ci się chcieć. 

Eventów dla kobiet, które mają za zadanie poznać ze sobą kobiety z jednego środowiska jest coraz więcej. W samych Kielcach Panie spotykają się w ramach kilku klubów. Oczywiście warto tam być, by czerpać pozytywną energię i zarażać się uśmiechem. Warto inwestować w siebie, zyskuje na tym nasze otoczenie.

Dlatego też chciałabym Ciebie zaprosić do uczestnictwa w evencie „Życie Na Obcasach”, które odbędzie się 15 maja w Kielcach w Targach Kielce. 

Prelegentki

Poznajcie prelegentki eventu. Te 4 kobiety mają niesamowitą historię do opowiedzenia. Czasem nie zdajemy sobie sprawę, ile trzeba mieć siły i samozaparcia, żeby zrealizować swoje cele, mimo przeciwności losu. Każda kobieta ma siłę by „przenosić góry” tylko czasem trzeba tą siłą odnazleźć w sobie. Zobaczcie jakie historie stoją za prelegentkami ”Życia na obcasach”.

KORNELIA WESTERGAARD 

Kornelia jest aktywną kobietą, która pokochała zdrową kuchnie. Z wykształcenia jest biotechnologiem, dzięki czemu doskonale rozumie język biochemii ludzkiego ciała. Jako wieloletni pracownik różnych koncernów, w tym spożywczych, poznała tajniki produkcji oferowanych nam na sklepowych półkach produktów.

Los nie był dla Kornelii łaskawy. Jak można przeczytać na stronie internetowej Kornelii –macrobiosbar.pl – „W 2008 roku na 40-te urodziny los wywrócił moje życie do góry nogami- w 3 tygodnie zafundował mi 3 trudne rozstania – zmarła Mama z powodu nowotworu trzustki, zwolniono mnie z pracy i rozstaliśmy się z partnerem… 
Zostałam z dużą ilością wolnego czasu i z dużym domem na Mazurach, który wyremontowałam i przemieniłam w agroturystykę „Gościniec Bocianowo“.”

Mimo zaskakująco nieprzyjemnych sytuacji, Kornelia Westergaard staneła na nogi, by dziś motywować swoją historią inne kobiety. To choroba nowotworowa jej mamy, spowodowała, że zaczeła świadomie podejmować decyzje żywieniowe i zajeła się na poważnie zdrowym odżywianiem.

Kornelie możecie zobaczyć w Telewizji Śniadaniowej oraz na jej Kanale YouTube.  Miłośnikom Mazur warto zdradzić, że Kornelia ma tu swój azyl, a właściwie Gościniec Bocianowo .

 

VICTORIA IWANOWSKA

„Założycielka firmy Victoria Magdalena Iwanowska uwielbia podróżować, zwiedzać oraz nurkować, jeździć na snowboardzie. Swoją podwodną przygodę rozpoczęła w 2002 r., aktualnie posiada stopień Dive Master PADI. Kilka razy w roku organizuje wyjazdy grupowe, w których z przyjemnością bierze udział. ” – takie informację znajdziesz na stronie internetowej biura podroży Victorii.

Ta prelegentka daje nam lekcję, że jak się żyje z pasją, to na pasji można zarabiać, ale też pomagać innym. Podobno znajomi mówią o niej, że ma wadę genetyczną, ponieważ nie rozumie, że może się nie dać 🙂 Marzenia widzi jako CEL do realizacji.

 EWELINA MYŁEK

Ewelina Myłek jest właścicielką agencji public relations ELEVEN ZETT Productions  specjalizującej się w medycynie, głównie kardiologii, i zdrowym stylu życia. Ta kobieta jest pasjonatką nauki i innowacji oraz szeroko rozumianego Rozwoju. Od początku swojej kariery zawodowej łączy media z medycyną. Jest entuzjastką filantropii, miłośniczką natury i rozliczanych koncepcji równowagi duchowej. Ceni dobre książki, ciekawe spotkanie i wielogodzinne rozmowy. Jest inicjatorka projektów „Myłkowe Rozmawiają” oraz „Kardiologia bez Kolejki”.

Na evencie Ewelina doda energii nie jednej kobiecie 🙂

MONIKA BIENIEK

Dyplomowany coach, certyfikowany dietetyk, mentor oraz przede wszystkim kobieta, która prowadzi firmę Diet Coaching. Jej misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych. Pomogła już wielu kobietom zmienić swoje życie, nauczyć ich zdrowych nawyków, oraz zaakceptować i pokochać siebie. Mieszkanki Kielc mogą często spotkać Monikę w Klubokawiarnii Inna Bajka, gdzie często spotyka się ze swoim teamem Mama Online. Monika motywuje kobiety do zmiany nawyków żywieniowych. Pokazuje, że można być mamą na pełny etat, ale i przedsiębiorczą kobietą. 

 

Niespodzianka dla czytelników Live4Live.pl

– kod promocyjny umożliwiający zakup biletu na wydarzenie z 50 % zniżką. Kup bilet czym prędzej, liczba miejsc na evencie oraz na szkoleniu jest ograniczona. Nie zwlekaj, już dziś wejdź na strone eventu i dokonaj dobrego wyboru.

Wystarczy wejść na Evenea KLIK i wybrać odpowiedni bilet. DO wyboru jest

Bilet Premium (udział w evencie, udział w sesjach networkingowych oraz pyszna kawa) – cena standard 97 zł – z kodem rabatowym LIVE4LIVE 48,50 zł

Bilet Premium + Szkolenie (szkolenie: Jak samemu zmienić swoje życie?, udział w evencie, udział w sesjach networkingowych oraz pyszna kawa) 
Z tym biletem wydarzenie rozpoczyna się o 15:30 z racji szkolenia.

  • Zrozumiesz jak działa mechanizm budowania poczucia własnej wartości.
  • Dostaniesz receptę na to, jak wykorzystać własną emocjonalność do poprawy własnego życia.
  • Zaczniesz inaczej patrzeć na świat, ludzi i siebie – zobaczysz więcej, poczujesz się lepiej i zmienisz to, co Ci się nie podoba na lepsze.

Cena standardowa to 157 zł – z kodem rabatowym za bilet zpłacisz jedynie 78,50 zł 

Link do wydarzenia na Facebooku KLIKNIJ

 

 

 

<3 Każdy uczestnik który przyniesie torbę niechcianych tekstyliów, otrzyma torbę projektanta Mariusza Przybylskiego. Nie…

Opublikowany przez Media Trener 29 kwietnia 2018

2 thoughts on “Życie Na Obcasach – Jak być kobietą sukcesu?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *