Zainwestuj w siebie, bądź królem Networkingu!

Prowadzisz biznes, szukasz pracy, chcesz zdobyć partnerów w biznesie?! Codziennie zastanawiasz się skąd inni biorą klientów, jak zdobywają wymarzoną pracę i spełniają marzenia?!

Nie zastanawiaj się dłużej – kluczem do sukcesu jest…

networKING(us).

Networking to nic innego jak budowanie sieci kontaktów. To nawiązywanie trwałych i pozytywnych relacji, które pozwolą na wymianę informacji na temat twojego biznesu/osoby a dzięki temu wsparcie w sferze zawodowej.

Dlaczego innym się udaje?! 

Ile razy zdarzyło ci się słyszeć że, „Kasia znalazła pracę dzięki znajomemu w firmie, który poinformował o rekrutacji” , „Monika zyskała klienta dzięki koleżance, która poleciła ją swojej znajomej”, przecież polecamy sobie fryzjera, kosmetyczkę czy lekarza – czyli osoby którym my już zaufaliśmy.  Takich przykładów można podać mnóstwo. Zapytasz jak znalazłam się z Natalią na sesji zdjęciowej w Warszawie ( o tym wkrótce) ?

20161104_085641-001

Właśnie dzięki NetworKING(us)owi !!!

Codziennie spotykamy na swojej drodze mnóstwo znajomych i mniej znajomych osób. Każdy z nich ma jakąś historię, zawód, pasje. Otwórz się na relację, a gdy poznasz bliżej swoje otoczenie łatwiej będzie Ci nawiązywać trwałe znajomości, które zaowocują niejedną udaną współpracą.

W sieci jest mnóstwo wiadomości na temat networkingu ( patrz np. Sztuka networkingu, pięć rad na start, Jak od  zera zbudować siatkę networkingową. Poczytaj, poszperaj. Z pewnością zainteresujesz się tematem poszerzania sieci kontaktów.

Kielce się integrują 

W Kielcach przedsiębiorczy, młodzi ludzie postawili na networking, a właściwie NetworKINGus, czyli „cykliczne spotkania skupiające aktywnych ludzi. Ludzi, którzy mają pasje, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je efektywnie wykorzystywać w swojej działalności” Nie czekaj, już dziś zobacz co możesz zyskać będąc uczestnikiem eventu NETWORKINGUS. Poniżej przedstawiam organizatorów II edycji czyli Spotkania networKINGus #2 – królowie wystąpień publicznych . Tak tak ja również tam jestem,  z czego niezmiernie się cieszę. Paulina, Marlena, Magda, Piotrek i ja (Patrycja)  staramy się i w Tobie zaszczepić ideę networkingu.

14902887_1602150026756357_2747173740602845222_o

CO NAS CZEKA?
– Trzy wystąpienia prelegentów z całej Polski!
– Wśród licznych konkursów do wygrania porada naszej prelegentki: określenie typu sylwetki, pozwalające dobrać idealną garderobę do nas.
– Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszych partnerów
-Pierwszy w Kielcach SPEED DATING dla przedsiębiorców, znajdź swojego partnera w interesach. Zintegrujemy się na maksa!
-Przygotowaliśmy wiele atrakcji i konkursów, które pozwolą nam się wzajemnie poznać.
– Bezpłatne porady prawne od Kancelarii Prawnej Bartocha & Stachowicz-Szczepanik i wspólnicy.
– Wybierzemy najlepszego prelegenta i nagrodzimy go.
– Ukoronujemy Króla Networkingu, czyli najaktywniejszą osobę spośród wszystkich gości.
– Będzie również miejsce na wspólne zdjęcia. Przygotowaliśmy przebrania, tablice z nazwami Waszych firm i gadżetami – fotobudka już rozgrzewa swój obiektyw. ( źródło)

Każdego dnia buduj swoją sieć

Buduj sieć kontaktów, a nie siedź jedynie w sieci. Znajomi z facebooka, koledzy z pracy czy rodzina tworzą wokół naszej osoby sieć. Sieć kontaktów, dzięki którym możesz się rozwijać.

pająki.jpg
źródło: www.demotywatory.pl

Każde szkolenie, wyjazd służbowy czy wakacje traktuj jako możliwość poszerzenia sieci kontaktów. 

Nie czekaj dłużej, już dziś podejmij decyzję że wchodzisz w TO.

Inwestuj w SIEBIE i buduj sieć kontaktów. zapowiedz

Uwaga! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Obowiązkowa rejestracja do 11 listopada na stronie http://networkingus.pl/kontakt/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *