Wspieram Kielce w plebiscycie na Miasto Roku 2017

Nie mogłam przejść obojętnie obok prośby o wsparcie akcji, a przede wszystkim wsparcie dla miasta, w którym mieszkam i które stało się moją małą ojczyzną. Jako autorka bloga www.live4live.pl, która tytułuje się mianem „miłośniczki Kielc” nie mogłam się z Tobą nie podzielić informacją o konkursie.

Jako studentka geografii ze specjalizacją przedsiębiorczość i gospodarka przestrzenna pod okiem profesora Zbigniewa Zioło napisałam pracę magisterską, w której już 7 lat temu chciałam zrobić z Kielc metropolie. No dobra sprawdzałam, jakie ma możliwości do zmiany statusu na metropolie z potencjalnej. Wszelkie moje opracowania na ten temat można znaleźć w pracy mgr na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie – temat „Analiza Kielc jako potencjalnej metropolii” . Jeden z rozdziałów posłużył mi nawet przy wystąpieniu na konferencji naukowej w Krakowie, mogłam wykazać się jako „naukowiec” (link KLIK)


Kielce to moje miasto więc wspieram akcje i zachęcam do głosowania  i komentowania – można wygrać ciekawe nagrody. Dodam, że na razie wygrywa w plebiscycie Jaworzno z liczbą głosów ok 6 tys. , Kielce mają tych głosów zaledwie 14. A więc do dzieła!!!

 

O Kielcach pisałam już wielokrotnie, wiec zachęcam do przeczytania (przeszukaj blog wpisując w wyszukiwarce Kielce). Miasto Kielce jest piękne ze względu na położenie, ale również ze względu na ludzi, którzy tu działają i rozwijają je. Eventy, pikniki czy nowe lokalne firmy, pokazują że w Kielcach są ludzie, którym się chce. I ja należę do tej grupy, nie tylko za sprawą bloga, ale i organizacji Networkingusa czy promocji działań poszczególnych przedsiębiorstw.

Kielce nominowane w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017. Oddaj głos i pomóż wygrać swojemu miastu!

„Kielce mają szansę zostać Miastem Roku 2017. Pokażmy niezwykły klimat tego miejsca, atrakcje, najwspanialsze punkty i wyjątkowych ludzi, którzy tworzą miasto. Wygrana w drugiej edycji plebiscytu wspieranego przez HRS to nie tylko tytuł Miasta Roku. Zwycięskie miasto zyska również możliwość promocji regionu w sieci. Zachęcamy wszystkich do głosowania na Kielce!

Wyjątkowe miejsca i imponujące widoki? Zapierające dech w piersiach architektoniczne
perełki i inspirujący ludzie, dzięki którym miasto tętni życiem? „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy mogą zaprezentować i docenić najcenniejsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie mieszkańców i wszystkich, którzy po prostu… kochają to miasto!” –

HRS_Miasto_Roku_2017.jpg

Po co ten plebiscyt

Plebiscyt na Miasto Roku 2017 organizowany jest przez Traffic House Sp. z o.o., Fundatorem nagród Konkursu jest Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o..

Zasady konkursu

Jak podaje regulamin konkurs polega na oddaniu głosu na stronie internetowej Fundatora pod adresem  http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ na wybrane z listy miasto w ramach plebiscytu – wyboru Miasta Roku 2017 – i na uzasadnieniu swojego wyboru poprzez pozostawienie przy głosie komentarza , oraz podaniu adresu poczty elektronicznej – za pomocą formularza udostępnionego na wskazanej stronie.

Głosujemy na Kielce

głosuj na kielce.pngMój głos nr 15

Będzie mi miło gdy polubisz mnie na  images (2) bądź

zaobserwujesz mój profil na   images (1)

2 thoughts on “Wspieram Kielce w plebiscycie na Miasto Roku 2017”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *