W krainie bajkowych postaci

Pogoda zachęca do spacerów i weekendowych wycieczek. My również skorzystaliśmy z okazji i wybraliśmy się z wizytą do Św. Mikołaja.

Czas spędzony z dwójką urwisów w bajkowej krainie uważam za udany choć bardzo wyczerpujący. Każdy brzdąc biegnący w innym kierunku, a było ich kilka 🙂

Natalka czym prędzPark Św.Mikołaja mapaej pobiegła w poszukiwaniu Czerwonego Kapturka, który jest jej ulubioną postacią z bajki. Z zachwytem patrzyła na śmieszną babcię ze ściśle nieokreślonej bajki. W Parku Św.Mikołaja jest wiele bajkowych domków, w których można posłuchać przygód Jasia i Małgosi, Królewny Śnieżki czy Kopciuszka. Natalka tylko przez chwilę potrafiła się skupić na opowieści, nic dziwnego jak wkoło było tyle nieodkrytych miejsc.

Mnóstwo krasnali, bałwanków i innych postaci towarzyszyło nam podczas spaceru. Bajkowa kraina pozwala dzieciom poprzez zabawę poznać klasykę bajek.

Największą atrakcją jest parada bajkowych postaci. Wszyscy czekają przed domkiem Św. Mikołaja aż pojawią się ulubieńcy dzieciaków. Natalka z zaciekawieniem wpatrywała się w Kota Garfielda, Myszkę Mini, Tygryska, Aniołka i Św. Mikołaja.

Próba zrobienia zdjęcia z bajkowymi postaciami została jednak przerwana przez przeraźliwy głoś przestraszonej Natalki, która początkowo bała się wielkich postaci. Po chwili nie było już strachu a wielkie zainteresowanie. Do zdjęcia upolowaliśmy Tygryska i Myszkę Mini.

Trzeba przyznać że miejsce jest naprawdę ciekawie zorganizowane. Można spędzić tu wiele godzin ciągle odkrywając nowe atrakcje.

Natalka jednaNatalka szukająca Tygryskak tak upodobała sobie Tygryska że do końca pobytu w Parku pytała: Gdzie jest Tygrysek?

To dzięki Optymistycznej mamie która zaprosiła Nas do Parku Św. Mikołaja w Zatorze Natalka mogła poznać tak ciekawe i bajkowe miejsce. Za co bardzo dziękujemy 🙂

Papa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *