w czym mogę ci pomóc

W czym mogę Ci pomóc?!

Codziennie wykonuje mnóstwo zadań. Jestem mamą, partnerką, ale przede wszystkim aktywną kobietą. Pracuję zawodowo, bloguję i fotografuję. Dbam o siebie i swoich najbliższych. Planuję kolejne przedsięwzięcia, zbieram materiał na blog, w tym przygotowowuje fotorelację z wydarzeń w których mam okazję uczestniczyć. Na blogu jestem dla Ciebie, dlatego odpowiem dziś na pytanie: W czym mogę Ci pomóc !

Na wstępię wspomnę, kto mnie zmobilizował do tego postu i zakładki na blogu W czym mogę pomóc! Warto mieć życzliwych ludzi wokół, bo  dzięki nim możesz szybciej osiągnąć zamierzone cele. Czasem ktoś z zewnątrz może dobrze nas pokierować w naszych działaniach. W tym przypadku dziękuję Magdzie, z którą wspólnie (jeszcze z Marleną i Pauliną) tworzymy #teamnetworkingus, za cenne uwagi. Dziękuję 🙂

Magda to człowiek orkiestra. Znajdziesz ją na profilach instagramowych IgersKielce czyli idealnym miejscu dla miłośników Kielc i woj. świętokrzyskiego #igerskielce. A gdy potrzebujesz trochę slodkości zajrzyj do jej Kącika Słodkości , który zapewnia kompleksową aranżacje słodkich stołów na terenie Kielc i okolic.

 

W czym mogę Ci pomóc?!

#Fotografuję

Patrzę na świat kadrami, widzę możliwości i chętnie zatrzymuje momenty na zdjeciach. Kocham emocje na fotografii, dlatego moim ulubionym obiektem do fotografowania sa dzieci. Mocno przyglądam się modzie, więc z chęcią wykonuje sesje modowe. Jako geograf z wyksztalcenia kocham krajobraz nietknięty przez człowieka. Przygotowuje fotorelację z wydarzeń, by uczestnicy komunii, chrztu czy eventu mieli okazję powspominać. Życie jest ulotne, więc dobrze jest je łapać na fotografiach. Emocje, piękno i sztukę warto kolekcjonować nie tylko w szafie czy pamięci, warto mieć zdjęcia w albumie bądź fotoksiążce. Idealny pomysł na prezent dla bliskich.

 

Na instagramie możesz podejrzeć moje kadry

 

#Ubezpieczam

Zawodowo zajmuję się zabezpieczeniem finansowym klientów czyli jestem Przedstawicielem Ubezpieczeniowo-Finansowym Nationale Nederlande 

Na codzień spotykam się z klientami indywidualnymi oraz grupowymi, by dopasować idealne dla nich zabezpieczenie finansowe. Życie pisze różne scenariusze, nigdy nie przewidzimy co może stać się nam bądź naszym najbliższym, dlatego warto pomyśleć wcześniej i dmuchać na zimne. Warto zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę w razie naszej śmierci, choroby, bądź pomyśleć już dziś o emeryturze czy o wyrobienie nawyku oszczędzania.

Pamiętaj baw się dobrze i bezpiecznie KLIK

Już dziś skorzystaj ze zniżki na ubezpieczenia mieszkania bądź domu. Jeszcze w tym roku NN wprowadza do oferty ubezpieczenia majątkowe, wypełnij formularz (link poniżej), a na maila otrzymasz 20% rabatu do wykorzystania w przyszłości. Nie musisz skorzystać, ale możesz porównać ofertę i skorzystać z promocji na start. Rabat otrzymają TYLKO te osoby które wypełnią formularz przed uruchomieniem sprzedaży wspomnianych ubezpieczeń.

Pamiętaj! podaj w formularzu mój nr przedstawiciela (10035519), żebyśmy mogły umówić się na kawę i ciastko 🙂

https://www.nn.pl/formularz-ubezpieczenie-majatkowe

 

#Bloguję

Blogowanie to pasja. Lubię dzielić się z czytelnikami moimi przemyśleniami. Mam potrzebę pomagania i dlatego też chętnie umieszczam posty motywacyjne, jak i te ukazujące możliwości mojego miasta do aktywnego spędzania czasu. Jako blogerka chętnie testuje nowości i opisuje na blogu moje doświadczenia z produktem bądź usługą. Jako blogerka promuję lokalne eventy, usługi i produkty. Jestem lokalną patriotką, dlatego też wkładam całe serce w to co robię. Na moim blogu nie znajdziesz produktu, którego sama nie używam bądź którego nie znam. Wyznaję zasadę, że polecam sprawdzone i dobre usługi. Dlaczego?! Bo chcę spać spokojnie.

Całe moje życie zawodowe zwiazane jest z handlem i mogę powiedzieć o sobie, że jestem empatycznym sprzedawcą. Poprostu jestem dobrym człowiekiem 🙂

Z chęcią przygotuję kampanię promocyjna twoje usługi i produkty. Mam głowę pełną pomysłów i nie boję się wyzwań.

Moje rekomendacje znajdziesz w kategorii testowanie.

 

A ty w czym możesz mi pomóc? Podziel się sobą w komentarzu 🙂

3 thoughts on “W czym mogę Ci pomóc?!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *