Vive la mama – Jestem mamą 2018…

Tegoroczny dzień mamy był przepięknym dniem. Były kwiaty i własnoręcznie robione prezenty przez Natalie. 26 maja 2018 r. to dzień wszystkich mam. Ja świetowałam ten czas z córką Natalią na scenie podczas pokazu Off Fashion „Vive la mama” 

Rok temu moja córka Natalia patrząc na pokaz zapytała „mamo, a kiedy my wychodzimy?” Wtedy, też powiedziałam sobie, że za rok. I co ?! Marzenia się spełniają.

Tym razem spełniłam marzenie i córki i mamy 🙂 Cudowne przeżycie zawdzieczam Asi z bloga Antoonovka oraz organizatorce „maminego pokazu” Ani Łosak

Jestem dumna z Natalki, bo nie wiecie, że przed samym wyjściem na scenę zdarzył się mały wypadek i nasz udział w pokazie był zagrożony. Natalia jednak ma wolę walki i „ma tę moc”, otrząsła się, wytarła łzy i z uśmiechem na twarzy wyszła z mamą na wybieg.

Zdjęcia Fotograf – Piotr Kwaśniewski 🙂

Stylizacja mojego pomysłu, wspólnie z Natalią szukałyśmy czegoś idealnego dla naszego #teampatinati.

Bardzo podobają mi się stylizacje identyczne dla mamy i córki, jednak stwierdziłam, że my z Natalią to takie dwie indywidualistki. Postawiłam więc na kolor przewodni stylizacji i butelkową zieleń.

Przepiękną sukienkę dla Natalii upolowałyśmyy w H&M.  Natalia, która umie już czytać cały czas podczas zakupów pytała co to jest „H A M” hmmm no przecież, że szynka po angielsku. I tak edykując się i robiąc zakupy jednocześnie przetrwałyśmy zakupowe szaleństwo.

Ja upolowałam cudowne spodenki z Mohito oraz jeszcze piękniejsze kolczyki również z Mohito. Jeżeli chodzi o płaszczyk, to inspiracją do jego zakupu była Kolekcjonerka. Dlaczego? Dlatego, że po przecyztaniu u Żanety na blogu o zakupowym szlaeństwie w „lumpeksie”, a właściwie Jak mądrze kupować w second handzie! 

Anna Łosak Fotografia

Patrycja, autorka bloga Live4live z córeczka Natalią, fot. Anna Łosak Fotografia

 

Natalia – córka

Patrycja – mama

  • szorty Mohito
  • kolczyki GOLD LABEL Mohito
  • płaszczyk w stylu Vintage – upolowany w second handzie
  • szpilki Vices od LovetShoes

O makijaż i fryzurę zadbały Panie z salony przy ul Jasnej w Kielcach. Tuż obok mojej ulubionej fryzjerki Martyny Jagodzińskiej 🙂

 

Video relacja „Jestem Mamą 2018”

Piosenka z pokazu „Jestem Mamą” Natalia Niemen 🙂 Uwielbiam ją!

 

Dzień mamy 2018

 

 

W tym dniu towarzyszyła mi również moja mama 🙂

 

Ciekawostka dnia mamy:

Natalia bawiąc się w samochodzie zabawką LOL , przez przypadek hmmm podkreślam przez przypadek wyrzuciła przez okno jedną część z zestawu. I co się stało?!

Wielki płacz i zgrzytanie zębami. A zapomniałam dodać, że było to na rondzie przy Galerii Echo.

I co mama w takiej stytuacji ma zrobić, jak dziecko płacze za tym zgubionym elementem i prosi, żeby odzyskać zgubę.

Mama nie zastanawia się zbyt długo i robi rundkę po rondzie, by na czerwonym świetle odnaleźć zgubę. I co ?! Udało się 🙂  Duma mama – szczęśliwa córka.

 

Piszą o pokazie

Mój świat na Instagramie

Zapraszam do obserwowania mojego Instagrama. Tam dużo i ciekawie się dzieje, zwłaszcza na Instastories 🙂

 

 

9 thoughts on “Vive la mama – Jestem mamą 2018…”

  1. Patrycja, przed tobą jeszcze jedna specjalizacja – modelka! 😀 może i z tym zwiążesz swoją przyszłość? 😉

  2. Świetnie dobrałaś stylizacje dla siebie i córeczki. Zieleń wyjątkowo Wam pasuje. Poza tym super doświadczenie chodzenia po wybiegu;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *