https://unsplash.com/@alexphilpro

Przegląd eventów dla kobiet z Kielc – MAJ

Lepiej późno niż wcale. Pierwszy tydzień maja za nami, a ja dopiero przygotowałam wpis z harmonogramem eventów dla kobiet w maju. Od razu dodam, że każda z Pań znajdzie coś dla siebie. 

Przegląd eventów – MAJ

 

Wiosenne eventy dla kobiet w Kielcach obfitują w modę oraz marketing. Każda przedsiębiorcza, aktywna i chętna do poszerzania swojej wiedzy oraz sieci kontaktów kobieta, znajdzie dla siebie idealne wydarzenie. Oj będzie się działo. Pora przygotować kalendarz i zacząć planować bardzo intensywny miesiąc. 

 

 • 8.05.2018 r. Kino na obcasach: TULLY z Charlize Theron przedpremierowo!

Korzyści:  Kino to dla każdej Pani czas na relaks i odpoczynek. Warto wyrwać się z domu, by w towarzystkie innych kobiet spedzić miło czas. Jak zwykle konkursy z nagrodami oraz spora dawka dobrego kina z cudowną Charlize Theron. 

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 10.05.2018r. Marketing na Facebooku-jubileuszowe spotkanie networKINGus #5

Korzyści: Każda kobieta, która prowadzi swój biznes wie, jak ważna jest dobra reklama i marketing (w tym rownież na Facebooku). Nie bez przyczyny przecież się już przyjeło „nie ma cię na Fb to nie istniejesz„. Na wydarzeniu dowiesz się jak przeprowadzić dobrą kampanie reklamową dla swojej marki. 

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 11.05.2018r. Pokaz mody na Zamku Królewskim w Chęcinach

Korzyści: Kobiety, które kochają modę powinny skorzystać z okazji i wybrać się na pokaz mody w cudownej scenerii Zamku Królewskiego w Chęcinach. Nie codziennie w naszym pięknym mieście, (badź okolicy) możemy gościć Mariusza Przybylskiego. Na szczęście Marzena Chełmińska już na stałe zagościła w Kielcach. 

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 12.05.2018r. Warsztaty z MMed – bezpieczny sport i rekreacja

Korzyści: Dowiesz się jak poprawnie ćwiczyć. Poznasz przyczyny, dlaczego jednym udaje się osiągać duże wyniki, a drugim „przestaje się chcieć” po kilku treningach. Zapoznasz się z pracą fizjoterapeuty i tym, co fizjoterapeuta może zrobić dla ciebie. Chcesz ćwiczyć z trenerem personalnym?, na warsztatach dowiesz się dlaczego warto.  

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 13.05.2018r.  6 Piątka Dla Bartka

Korzyści: 5 dla Bartka jest w 100% biegiem charytatywnym z którego całkowity dochód przekazywany jest Fundacji „Nasz Maraton” opiekującej się Bartkiem Orzechowskim. Bartek to młody, przyszły biegacz, urodził się bez lewej stopy i właśnie dzień jego urodzin stał się początkiem fantastycznej przygody wielu osób. (www)”

Bieg dla dorosłych oraz dla dzieci. 

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 14.05.2018r. Pokaz mody w salonie BMW ZK Motors

Korzyści: Kolejna modowa odsłona Kielc. Off Fasion 2018 to wiele atrakcji i imprez towarzyszących. “Tym pokazem wyprzedzisz czas” to pokaz projektów Katarzyny Łęckiej i Jacka Mroczkowskiego, który odbedzie się w salonie samochodowym BMW ZK Motors w Kielcach.

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 15.05.2018r. Życie na Obcasach – Jak być kobietą sukcesu – Kielce

Korzyści: O tym wydarzeniu przeczytasz TU Życie Na Obcasach ; Jak być kobietą sukcesu?

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 17.05.2018r. 215 Pomysłów na posty w social media + Algorytm Facebooka 2018

Korzyści: Marketing na Facebooku to dość popularny ostatnio temat, wiec nie powinno cię zabraknąć równiez tu. Na wydarzeniu zostaną przedstawione pomysły na posty w Social Media oraz będzie okazja porozmawiać o nowym algorytmie Facebooka.

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 21.05.2018r. Poznajmy się – spotkanie WE CAN w Kielcach

Korzyści: Networking to dzisiaj słowo KLUCZ. Chcesz by twój biznes prężnie działał, a ludzie o tobie mówili, musisz być na spotkaniu WE CAN. Event dla kobiet i przygotowywany przez kobiety. 

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 26.05.2018r. Pokaz mody ,,Viva la mama”

Korzyści: Kolejna odsłona konkursu Off Fashion, czyli pokaz mody polskich projektantów tj. Karoliny Sańpruch, Arkadiusza Podgórzaka, Urszuli Sepioło, Patrycji Siwiec, Katarzyny Dworeckiej, Artura Steca, Edyty Jermacz i Tamary Miś.

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 27.05.2018r. Fashion Test

Korzyści: Test wiedzy o modzie to nieodłoączny element moich majowych eventów. Moda to coś co lubię i czym się interesuję, dlatego też z chęcią zmierzę się z własną wiedzą na ten temat. O moich modowych krokach możesz zobaczyć TU Modowe klimaty w Kielcach

Link do wydarzenia: KLIK

 

 • 29.05.2018r. Social Media + Marketing – Kielce

Korzyści: Ulubiony temat „ludzi facebooka”. Na wydarzeniu dowiesz się jakie triki stosują marketingowcy, by osiągnąć wyżyny sprzedaży. Dowiesz się rownież, jakie błędy popełniasz w tej chwili, ale przede wszystkim co zrobić by już ich nie robić. Pozyskasz użyteczną wiedzę w swoim kobiecym biznesie.

Link do wydarzenia: KLIK

 

Społeczności aktywnych kobiet w Kielcach

W Kielcach integracja kobiet przybrała na mocy. Przypomnę Tobie jakie działania sama podglądam i gdzie z miłą chęcią spedzam czas : WE CAN Women’s Business Club, Klub modnej babeczkiKlub przedsiębiorczych mam Kielce,  Kobiety aktywne Kielce, Mama online.

Z miłą chęcią poznam też inne inictaywy i wydarzenia dla kobiet w Kielcach i najbliższej okolicy.

Wiesz o evencie skierowanym do kobiet? – pisz śmiało w komentarzu.

5 thoughts on “Przegląd eventów dla kobiet z Kielc – MAJ”

 1. Hej! Dziękuję za podpowiedź jeśli chodzi o ciekawe wydarzenia w Kielcach, o części wiedziałam. Zainteresowało mnie spotkanie w sprawie postów na FB na które możliwe że się wybiorę 🙂 tematyka ciekawa, mam nadzieję że dowiem się również tam przydatnych rzeczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *