Przegląd eventów dla kobiet z Kielc – KWIECIEŃ

Przyszła wiosna, więc czas na porządki w szafie, domu oraz życiu. Najwyższa pora zastanowić się nad tym czego MY kobiety pragniemy. Czas postawić na siebie i realizować swoje pasje. W Kielcach kobiety wzieły sprawy w swoje ręce. Na własne oczy zauważam jak prężnie rozwijają się biznesy kobiece, ale też eventy dedykowane dla kobiet i prowadzone przez kobiety.  W cyklu wpisów „przegląd eventów dla kobiet z Kielc” pomogę zaplanować ci najbliższe miesiące, byś mogła rozwinąć skrzydła i odnaleźć siebie. Weź kalendarz w ręce i już dziś kreatywnie zaplanuj każdy dzień!

Eventy dla kobiet w Kielcach 

Kobiecych spotkań w Kielcach jest coraz wiecej, są to eventy skierowane zarówno dla kobiet dopiero raczkujących w biznesie, ale i też dla tych, które chcą zaprezentować siebie i swoje pasje. Kobiety biznesu chcą podzielić się wiedzą i pokazać jak rozwinąć firmę, by przynosiła nam nie tylko satysfakcje, ale i pieniądze. W Kielcach w kwietniu będziemy mieć okazję spotkać się ze znanymi osobistościami, poznać tajniki dbania o urodę oraz podszkolić sie w prowadzeniu biznesu. Dla każdego coś dobrego. 

Przegląd eventów – KWIECIEŃ 

Nie będę opisywać każdego eventu – wystarczy kliknąć w link do wydarzenia. Chcę jednak pokazać Tobie, jakie korzyści z udziału w wydarzeniu są właśnie dla Ciebie. 

 

6.04.2018r. Spotkanie autorskie z Ewą Satalecką

Korzyści: możliwość spotkania i porozmawiania z autorką książki „Podaj dalej. Design, nauczanie, życie” Ewą Satalecką – projektantką, dziekanem wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej akademii technik Komputerowych w Warszawie, wykładowcą typografi. Pani Ewa jest organizatorką i kuratorką licznych wystaw, warsztatów, wykładów i międzynarodowych konferencji poświęconych zagadnieniom projektowania graficznego i komunikacji wizualnej. 

Link do wydarzenia KLIK

 

7.04.2018r. Bridal Beauty Event

Korzyści: W swoim studiu wizażu Izabela Bórzyńska opowie jak zadbać o skórę przed wielkim wydarzeniem, tak aby olśnić wszystkich gości.Monika Grzegorczyk stylistka przeprowadzi analizę sylwetki i pomoże dopasować kolor i model sukni ślubnej do Twojej figury. Promariage Moda Ślubna przygotowała specjalny rabat -10% na suknie ślubne.  Po uczestnictwie w evencie w Studiu fryzur Jagodzińska&Michta bezpłatna porada doboru fryzury ślubnej.

Link do wydarzenia KLIK

 

8.04.2018r. Podwieczorek z gwiazdą – Emilia Krakowska

Korzyści: Spotkanie z znaną i lubianą polską aktorką związana z teatrami warszawskimi: Powszechnym, Narodowym, Współczesnym  i Rozmaitości. Emilia Krakowska jest popularną aktorka filmową, która ugruntowała swoją pozycję udziałem w wielu popularnych serialach telewizyjnych.

Link do wydarzenia KLIK

 

9.04.2018r. Odżywianie i ruch kluczem do zdrowia

Korzyści: Warto zrowo się odżywiać, by długo i zdrowo żyć. Na spotkaniu wysłuchać wykładu prowadzonego przez Darię i Anię z gościnnym udziałem Olgi Chaińskiej- dietetyka klinicznego.

Link do wydarzenia KLIK

 

10.04.2018r. Festiwal BOSS

Korzyści: Możliowść uczestnictwa w prelekcjach i warsztatach prowadzących przez inspirujących ludzi. Udział w Festiwalu Boss pomoże podpowiedzieć jak prowadzić własny biznes, jak osiągać sukcesy w życiu zawodowym oraz pozwoli dowiedzieć się o nowych trendaach w marketingu.

Link do wydarzenia KLIK

11.04.2018r. Spotkanie z projektantką Ewą Łukawską

Korzyści: Podczas spotkania w luźnej atmosferze będzie można: porozmawiać o drodze do sukcesu, zapoznać się z nową kolekcją „Nowa Energia” i kupić ubrania w okazyjnej cenie, skorzystać z NIEODPŁATNEJ analizy kolorystycznej, podczas której projektantka podpowie, jakie kolory najbardziej do Was pasują,  skorzystać z NIEODPŁATNEGO doboru fasonu do Waszej sylwetki. Poznać produkty firmy produkującej idealne do skóry kosmetyki naturalne TianDe oraz porozmawiać z ekspertem Iwona Rowinska-Miter

Link do wydarzenia KLIK

 

12.04.2018r. Kreowanie wizerunku w sieci wg. Kolekcjonerki

Korzyści: Spotkanie z autorka bloga Kolekcjonerka Żanetą Lurzyńską, która potrafi pogodzić macierzyństwo z krowaniem wizerunku swojej marki. Poruszone zostaną najbardziej nurtujące kwestia dotyczące działań w Social Mediach.

Link do wydarzenia KLIK

17.04.2018r.  Kielce: „Przemiany. Energia na wiosnę”

KorzyściUczestniczki wydarzenia dowiedzą się jak ogarnąć swoje życie na wiosnę (i nie tylko). Na evencie będzie możliwość poznania innych aktywnych kobiet , jak i  posłuchania prelekcji na temat „Technologia budowy a jakość życia” oraz „ Zmień sposób myślenia o sobie i własnym bezpieczeństwie. Sztuki walki – sposób nie tylko na efektywną samoobronę, ale także na rozwój sportowo-prozdrowotny”. Posłuchamy również o „Zarządzaniu karierą. Budowaniu marki osobistej: odkrywanie, tworzenie, utrzymanie. Jak stworzyć własną markę?” oraz  o„Materiałach graficznych i poligraficznych niezbędnych do personalizacji marki. Od logo do reklam świetlnych.” 

Zapowiada sie bardzo ciekawie. 

Link do wydarzenia KLIK

 

17.04.2018r.  Marketingowa Kandydatka – Spektakl Teatru Pegaz

Korzyści: Ponownie czas na spotkanie z kulturą oraz marketingiem w roli głównej. Marketingowa Kandydatka to spektakl poruszający problemy młodych ludzi, którzy muszą podejmować decyzje niekiedy w sposób zasadniczy, decydujący o ich życiu.

Link do wydarzenia KLIK

 

28.04.2018r. Warsztaty Mamy z MMed

Korzyści: Anna Majcher Stawiarz, która specjalizuje się fizjoterapii kobiecej, na warsztatach zaprezentuje jak pracować i co robić z blizną po cesarskim cieciu. Psycholog Marta Szydłowska-Pierzak poprowadzi prelekcje na temat: „Trudne emocje po porodzie”. Ratownik medyczny Grzegorz Majka, poruszy bardzo ważny temat. Reanimacja dzieci i niemowląt. 

Link do wydarzenia KLIK

 

Społeczności aktywnych kobiet w Kielcach

W Kielcach kobiety się mocno integrują i tworzą ciekawe miejsca spotkań. Ja przyznam, że podgladam działania oraz korzystam ze spotkań organizowanych w ramach Mama online, WE CAN Women’s Business Club, Klub modnej babeczkiKlub przedsiębiorczych mam Kielce,  Kobiety aktywne Kielce

 

Z miłą chęcią poznam też inne inictaywy i wydarzenia dla kobiet w Kielcach i najbliższej okolicy.

Wiesz o evencie skierowanym do kobiet? – pisz śmiało w komentarzu. 

Grafika ze zdjecia wpisu  Follow

2 thoughts on “Przegląd eventów dla kobiet z Kielc – KWIECIEŃ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *