eventy dla kobiet

Przegląd eventów dla kobiet – LIPIEC

Lipiec w pełni, a więc poraz nadrobić zaległości i przedstawić eventy dla kobiet z Kielc i okolic. Wakacyjna pogoda nas nie rozpieszcza, jednak cieszmy się latem i licznymi piknikami, na które już dziś zapraszam w imieniu organizatorów. Pora na przegląd eventów dla kobiet!

 

10.07  Piknik Kieleckich Mam

Zdjęcie użytkownika MyMamy.pl.

Korzyści: Spotkanie z mamami z Kielc i okolic to niesamowita okazja na rozrywkę i integrację. Na piknikach jest zawsze mnóstwo Pań, które wraz z dzieciakami spędzą miło czas dzięki niesamowitym organizatorkom Magdzie MyMamy.pl oraz Kindze Optymisstka.pl

Chcesz zobaczyć jak było w zeszłym roku. Zobacz moją relację z Pikniku kliknij Mamy w Kielcach się integrują podczas pikniku Mymamy

Link do wydarzeniaKLIK

 

11.07 Cykl warsztatów Mindfulness: „Uwaga na uważność”

Zdjęcie użytkownika Gabinet Masażu i Naturoterapii "Surya Prema".

Korzyści: „Mindfulness, czyli inaczej uważna obecność, celowe zakotwiczenie umysłu w chwili obecnej, jest osobistą kompetencją, polegającą na świadomym zarządzaniu swoim własnym potencjałem: zarówno tym emocjonalnym jak i umysłowym. Jest umiejętnością wyjścia ze strefy komfortu, bazującej na nawykowych reakcjach na zjawiska zewnętrzne i wewnętrzne. Jest efektem systematycznych ćwiczeń i doskonalenia uwagi. Jest szansą na doświadczanie życia w jego pełni i różnorodności. Jest wewnętrzną WOLNOŚCIĄ. ” – tak piszą o temacie wykładu organizatorzy. Uważność i skupienie to coś czego wielu z nas brakuje. Może czas zwolnić i nauczyć się być uważnym tu i teraz!

Link do wydarzeniaKLIK

 

18.07 Kino Kobiet w Kinie Helios Kielce

Korzyści: Wspólne wyjście do kina z przyjaciółką to propozycja dla każdej z Pań. Warto oderwać się od obowiązków domowych i pracy, by nabrać dystansu i się zrealaksować w babskim gronie. Świetna propozycja filmowa dla Pań w każdym wieku.

Link do wydarzeniaKLIK

 

23.07 II Forum na Obcasach – Uwierz w Siebie

Zdjęcie użytkownika CONF.

Korzyści: UWIERZ W SIEBIE! to panel dyskusyjny którego celem jest motywacja, inspiracja, integracja jak i wsparcie. Czasem warto spotkać się z innymi kobietami, b y wymienić doświadczenia życiowe. Czasem najlepszą pomocą jest wysłuchanie historii innych kobiet, by zobaczyć, że nie tylko Tobie jest ciężko. Warto wierzyć w siebie i dążyć do bycia szczęśliwą!

Link do wydarzeniaKLIK

25.07 Kreator Umysłu +

Zdjęcie użytkownika CONF.

Korzyści: Motywacja do działania to podstawa. Na mapie Kielc pojawiają się nowe cykliczne szkolenia, które mają na celu dodać nam – kobietą odwagi w walce o siebie i spełnienie. Sama jestem bardzo ciekawa tych spotkać. Na pewno się wybiorę, a Ty?

Link do wydarzeniaKLIK

 

28.07 Ekopiknik Bałtów

Zdjęcie użytkownika Ekopiknik Bałtów.

Zobacz więcej na http://ekopiknik.juraparkbaltow.pl

Korzyści: Piknik na świeżym powietrzu to korzyść sama w sobie, a gdy odbywa się na terenie  Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego to szykuje się nie lada atrakcja w regionie. Aż wstyd przyznać, że jeszcze nie miałam okazji odbyć wycieszki w to miejsce, więc z przyjemnością pod koniec lipca nadrobię zaległości. Podczas EkoPikniku będzie okazja do degustacji regionalnej ekożywniości jak i aktywnego wypoczynku dla całych rodzin. Już dziś zapisz w kalendarzu i zaplanuj pobyt w Bałtowie.

Link do wydarzeniaKLIK

 

Jeżeli wiesz o ciekawych eventach, bądź sama organizujesz event, pisz śmiało w komentarzu. Lubię spędzać aktywnie swój wolny czas, więc tym bardziej liczę na nowe propozycje.

Gdzie się spotkamy? Spodobała Ci się szczególnie, któraś propozycja eventu w lipcu?

 

 

Obrazek wyróżniający fot. Armando Castillejos@acastillejos

1 thought on “Przegląd eventów dla kobiet – LIPIEC”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *