prezent na dzień mamy

Prezent na Dzień Mamy – moje propozycje

Dzień mamy już za moment! Każdy z nas chce odwdzięczyć się za obecność i trud w wychowaniu. Wiemy jak dużo mama dla nas robi każdego dnia.

Kochamy i doceniamy swoje mamy, nie tylko od święta. Jednak dziś przedstawie kilka moich propozycji na prezent na dzień mamy. 

Prezenty materialne

To prezenty na lata. Kupujemy upominki te drobne i te bardziej kosztowne, by obdarować swoją rodzicielkę. Każdy lubi dostawać prezenty, więc zróbmy rowież przyjemność swojej mamie.

 T-Shirt z napisem

Aktywne linki – kliknij liczbę 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

 

Kwiaty

Każda kobieta lubi być odsypywana kwiatami, nawet wtedy gdy twierdzi, że tak nie jest. Ja jakiś czas temu uważałam, że kwiaty nie są dla mnie. Teraz mogę przyznać się, że to nie była cała prawda. Kocham kwiaty, a jeszcze bardziej lubię być nimi obdarowywana. Córeczko umiesz już czytać więc już będziesz wiedzieć, kocham frezje 🙂

Idealnie, gdy kwiaty zostaną dostarczone w takiej pięknej oprawie, którą znajdziecie  np. w Kwiaciarni „Anna” link

Zobacz więcej inspiracji na „kwiatowy” prezent:)

 

Suplementy 

W tym dniu warto zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną swojej rodzicielki. Od chwili narodzin mama dbała o nas, teraz pora się odwdzięczyć. Możesz to zrobić na kilka sposobów.

  1. Zestaw DuoLife Dzień i Noc. DuoLife Dzień to odpowiedź dla wszystkich, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.
    DuoLife Noc – to odpowiedź dla wszystkich, którzy pragną, aby po spokojnej nocy i pełnym zregenerowaniu sił witalnych móc cieszyć się życiem, dostarczając substancji potrzebnych organizmowi..link  

  2. DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci. Naturalny Collagen zapewnia optymalne funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz kości. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących zachować zdrowie i młody wygląd.  link

  3. DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. link

Aktywne linki – kliknij liczbę 1 , 2 ,

Kosmetyki

Prezent niezbyt wyszukany, ale jednak warto odpowiedzieć na pytanie: Która kobieta odmówi sobie przyjemności z zakupu nowego kosmetyku? Czasem nasze mamy nie są skłonne zainwestować w dobre kosmetyki, bo te zazwyczaj kosztują. Dlatego idealnym momentem jest Dzień Mamy i prezent w postaci luksusowych kosmetyków.

prezent na dzień mamy

O dobre kosmetyki warto zapytać doradcę. Ja ostatnio miałam okazję przetestować zestaw do mikrodermabrazji Mary Kay i z ręką na sercu polecam. Możesz również zaprosić mamę na spotkanie z doradcą i w domowym zaciszu przetestować kosmetyki, by cieszyć się piękną, zdrową skórą. Aktywny link do doradcy Mary Kay

Prezenty niematerialne –

podaruj mamie emocje

Czas spędzany wspólnie jest bezcenny. Warto pomyśleć o tym w tym szczególnym dniu. Prezenty materialne zostaną na lata, jednak emocje i wspomnienia wielokrotnie są cenniejszą pamiątką. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połaczyć przyjemne z pożytecznym i odbarować mamę prezentem i emocjami.

 

Wspólne wyjście do kina/teatru/filharmonii

Dzień mamy to okazja na sprawdzenie ofertę kulturalną w swoim mieście. Warto skorzystać i wybrać się wspólnie na seans, bądź podarować bilety z możliwością wyboru terminu przez mamę.

Lekcja makijażu dla mamy i córki

Kobiety i kosmetyki to nierozłączny team. Warto jednak wiedzieć jak się malować, by podkreślać swoją urodę. Warto wybrać się na indywidualną lekcję makijażu do prefesjonalistki, by poczuć się i być piękną nie tylko od święta. Takie lekcje oferuje dobrze  mi znana Izabela Bórzyńska w swoim studiu w Kielcach #konopnickiej5

Zapytaj czy ma jeszcze wolne terminy Aktywny link 

Obiad w restauracji dla całej rodziny

Dla wciąż zapracowanej mamy, która w kuchni spedza swoje życie, idealnym prezentem jest wspólny obiad bądź kolacja. Oczywiście w miejscu, do którego na codzień się wybieramy. Takim miejscem może być ekskluzywna restauracja, w Kielcach pierwsza na myśl przychodzi mi restauracja Żółty Słoń. Jednak w swoim mieściez pewnością masz takie miejsce na wspólne spędzanie czasu przy dobrej kuchni.

Znam moją mamę i wiem, że dla niej idealnym prezentem była by taka kolacja z widokiem na Wieżę Eiffla 🙂 Może kiedyś uda się spełnić marzenie.

https://fashionelka.pl/apartament-z-widokiem-na-wieze-eiffla/

https://fashionelka.pl/apartament-z-widokiem-na-wieze-eiffla/
źródło: www.fashionelka.pl

 

Ja dla siebie w prezencie rówież coś przygotowałam. Na razie nie zdradzę tajemnicy 🙂 Obserwuj mój instagram a o wszystkim się dowiesz pierwsza.

https://www.instagram.com/live4livepl/ 

Masz już prezent na Dzień Mamy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *