Pomaganie jest modne #szlachetnapaczka

Święta za pasem. Niebawem każdy z Nas zostanie obsypany „toną” prezentów, tych bardziej lub mniej chcianych. Przecież mimo wszystko każdy chce je otrzymywać. No właśnie czy każdy?!

Idą święta i tego nie da się ukryć. Witryny sklepowe kuszą, media zachęcają. Niedługo każdy zacznie poszukiwania wymarzonych i wyczekiwanych przez najbliższych podarunków. Będą to zapewne zabawki, kosmetyki, ubrania, biżuteria i inne materialne prezenty. Jednak w tym czasie są też osoby, które nie potrzebują tego wszystkiego, ponieważ czasem nie mają nic.

Rodziny, które nie stać na niezbędne do życia rzeczy naprawdę istnieją. Mieszkają w najbliższym otoczeniu, a my przechodzimy obok nich obojętnie. Nie dlatego, że nie chcemy pomóc, ale dlatego że nie wiemy że oni potrzebują pomocy. I tu na ratunek wkracza Szlachetna paczka.

Szlachetna Paczka

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy. W Polsce nie brakuje osób, które nauczyły się wyglądać na ubogie i dzięki wzbudzaniu litości, zarabiają na swojej „biedzie”. Takim ludziom nie pomagamy.
Naszym celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego do Paczki trafiają te rodziny, dla których kontakt z wolontariuszem oraz wsparcie materialne będą impulsem do zmiany.

W tym świątecznym okresie warto pomyśleć również o tych potrzebujących. Każdy z Nas może stać się Świętym Mikołajem i Bohaterem jednocześnie. Każdy z Nas może dać coś więcej od siebie i wspomóc tych którzy tego potrzebują.

http://www.szlachetnapaczka.pl/upload/635-do-gifa.gif

WPŁAĆ NA PACZKĘ : KLIKnij  a TY również będziesz Świętym Mikołajem

Szlachetna Paczka 2017 Moda na Polskę

szlachetna-paczka

20161104_Szlachetna_Paczka_Pawel_Labe0048_z_metka.jpg

Kolejne zakupy, tym razem mogą przyczynić się do wsparcia Szlachetnej Paczki.

MODA NA POLSKĘ to moda na pomaganie! Trzynastu wybitnych projektantów SHOWROOM, m.in. Ania Kuczynska Mokotowska 61, AnimalKingdom., Robert Kupisz, czy confashion.com.pl, specjalnie dla SZLACHETNEJ PACZKI zaprojektowało limitowaną kolekcję ubrań. Możecie je kupić od dziś do 31 grudnia i w ten sposób pomagać razem z Paczką: https://www.szlachetnapaczka.pl/moda-na-polske
W charytatywnej sesji zdjęciowej wzięli udział uczestnicy obecnej edycji programu Top Model TVN oraz Joanna Jóźwik i Maja Włoszczowska. <3

Produkcja sesji:
Fotografia: Paweł & Sabina Labe Sabina & Paweł Labe
Studio Tęcza Studio Tęcza
Marlena Kaczerska makeup artist Marlena Kaczerska Makeup Artist
Studio Urody Beata Korczyńska Studio Urody Beata Korczyńska

 

showroom.jpg

Poniżej kilka moich zdjęć z sesji w Studiu Tęcza.

Natalka na sesji była „partnerką” Aleksandry Zbinkowskiej uczestniczki 6 edycji Top Model. Muszę przyznać, że Ola jest bardzo sympatyczną dziewczyną z niesamowitym podejściem do dzieci. Natalka od pierwszego spotkania „zakolegowała się” z Olą, dzięki czemu nie było problemów podczas robienia zdjęć. Udział w sesji dla Szlachetnej Paczki to pierwsza profesjonalna sesja, w której Natalia miała okazję brać udział. Jednak Natalii nie potrzeba wiele, żeby mówić o sobie „że jest modelką”. Jeżeli tylko sprawia jej to przyjemność, a tak właśnie jest to nie widzę przeszkód żeby od czasu do czasu przeżywać takie oto przygody.

20161104_090554.jpg

20161104_102638.jpg

20161104_112028

20161104_114509

Ja również przyłącze się do Szlachetnej paczki, choć niewielkim wkładem ale chcę wspierać akcje. Nigdy nie wiadomo kiedy to MY będziemy w potrzebie. Karma wraca.

źródło : szlachetnapaczka

 

 

1 thought on “Pomaganie jest modne #szlachetnapaczka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *