Organizować chcę i mogę każdy event… poza weselem !?!

Nie ma co się oszukiwać i „malować trawę na zielono”, ślub i wesele to eventy, których organizacja nie jest w zakresie moich marzeń. Owszem cieszę się ze szczęścia innych, jednak nie koniecznie chce tworzyć coś, o czym po rozwodzie nie będą mieli miłych wspomnień 🙂 Tak to ja Patrycja, zwolenniczka rozwodów. Życie jest za krótkie, by męczyć się ze sobą i trudnym (czasem) charakterem drugiej osoby. Ale na tym koniec. Wracając do organizacji….Jak sobie dziś przypomnę moment w moim życiu, w którym nie miałam żadnych, podkreślam żadnych pasji ani hobby, to aż jest mi z tym dziwnie. Teraz widocznie nadrabiam stracony, bezowocny i bezbarwny czas organizacją eventów, pracą jako social media ninja (uczę się pilnie ze swej czytanki) oraz ogarnianiem chaosu marketingowo-sprzedażowego.  Hmmm teraz pora zastanowić się, czy czasem ten chaos to nie JA 🙂

Nie nie nie, a nawet gdyby to wyznaję zasadę, że ” tylko geniusz ogarnia swój chaos ”

A więc gdy powiesz, że jestem chaotyczna uznam to za komplement 🙂

Event eventowi nie równy

Podsumowując moje ponad 30 letnie życie, muszę przyznać, że kilka działań mam na swoim koncie. Nie bój się, o weselu mówić nie będę, rozpatruje ten etap w kategorii nieudanego projektu, z którego jedynym i najważniejszym rezultatem jest Natalka   🙂

 

Organizacja, planowanie, zarządzenie od zawsze mi towarzyszyło. Jednym z pierwszych zorganizowanych przeze mnie eventów było spotkanie promujące biznes MLM, czyli FM (tak nadal jestem dystrybutorem produktów) w formie szkolenia kosmetycznego z wykorzystaniem konkretnej marki kosmetyków. Już wtedy przygotowanie eventu było to bardzo stresujące, ale dające mega satysfakcję.

Wolontariat drogą do sukcesu

Zdarzyło się, że przemierzyłam setki kilometrów, by jako wolontariusz poznać od kuchni prace przy organizacji największego w Polsce spotkania influencerów, czyli See Bloggers. Było to nie lada wyzwanie, poświecenie urlopu i czasu na odpoczynek na pracę. Ale da się tak działać, ponieważ korzyści z tego tytułu są nieocenione. Dla każdego indywidualne i inne. Dla każdego, kto lubi pracę jako event manager świetna okazja by się sprawdzić i poznać jak się robi event i z czego on się składa. Najważniejszy jednak podczas eventów zawsze był i będzie dla mnie Networking. Dlatego jeszcze bardziej ciesze się z kolejnego eventu, w którym mam okazję brać udział jako współorganizator.

gdynia

13835953_1096059283794986_1818395548_o

Po zmianie miejsca zamieszkania na Kielce, brakowało mi możliwości „wyżycia się” przy organizacji eventów. Dlatego tak się cieszę, że zostałam przygarnięta przez #teamnetworkingus do działania w kolejnych edycjach.

14079472_1129328820461164_4097040024658381181_n

Od tego momentu uczestnictwo w eventach nie jest już dla mnie takie jak kiedyś. Teraz będąc uczestnikiem, zastanawiam się, co jest dobre, a co złe, co warto wykorzystać w swoich eventach, a co bym pominęła. Dobrze, gdy masz okazję współpracować z ludźmi kreatywnymi i otwartymi jak w przypadku dziewczyn z Networkingus. To od nich można wiele się nauczyć, tak tak  Paulina, Magda i Marlena to eventowe petardy, nieskromnie dodam, że również jestem jedną z nich 🙂

Organizacja jest pasja

O tym „Networkingus – co to, kto to i dla kogo?” można poczytać w Made in Świętokrzyskie pod linkiem KLIK – polecam

Tak bardzo lubię bywać na eventach, tych rozrywkowych jak i edukacyjnych, że powstał cykl na blogu, w którym przedstawiam eventy, w których warto brać udział w kolejnym miesiącu. Jak przystało na blogerkę regionalną, skupiam się na atrakcjach dla kielczan. Powstałe wpisy z tego cyklu prezentuje poniżej:

6 wrześniowych eventów w Kielcach, w których warto brać udział !

4 październikowe atrakcje w Kielcach, w których warto brać udział !

7 listopadowych eventów w Kielcach, w których warto brać udział!

Dlatego pamiętaj, gdy chcesz przedstawić swój event w moim „rankingu” napisz do mnie, zainteresuj mnie, a z miłą chęcią przyjdę i nawet zrobię relację na blog.

Zapraszam do współpracy , również przy organizacji eventu czy po prostu urodzin dla dziecka 🙂

Niebawem kolejny event, w którym będę miała swoje 5 minut. Obserwujcie social media

 

Będzie mi miło gdy polubisz mnie na  images (2) bądź

zaobserwujesz mój profil na   images (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *