O mnie

Kilka słów o mnie.

Cześć, jestem Patrycja – optymistka w każdym calu. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych – już nie. Miłośniczka Kielc, która na swoim blogu Live4live.pl pokazuje miejsca w mieście, gdzie mama z dzieckiem aktywnie spędzi czas. Lokalna patriotka, która bywa tam, gdzie dużo i ciekawie się dzieje. Nie lubi nudy i nie potrafi się nudzić. Wyznaje zasadę, że życie trzeba przeżyć, dlatego kreatywnie planuje każdy dzień.

Blog #Live4live to blog motywujący do przeżywania życia.

Drogi czytelniku znajdziesz tu m.in. :

  • motywację do działania
  • ciekawe miejsca w Kielcach (i nie tylko) gdzie warto wybrać się z dzieckiem
  • relacje z wydarzeń, w których mam przyjemność uczestniczyć

Moje motto życiowe brzmi: „Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś”.

Z wykształcenia mgr geografii ze specjalizacją przedsiębiorczość i gospodarka przestrzenna (praca mgr pod kierunkiem prof. Zbigniewa Zioło o temacie „Analiza Kielc jako potencjalnej metropolii)”, mogę również pochwalić się publikacją oraz wystąpieniem na konferencji naukowej na Uniwersytecie Pedagogicznym z prelekcją na temat „Strategiczne kierunki kształtowania Kielc jako potencjalnej metropolii” (znajdziecie w sieci do poczytania). Z zamiłowania zajmuję się sprzedażą oraz marketingiem, a w wolnych chwilach korzystam z dobrodziejstw internetu i szkolę się od najlepszych w tej dziedzinie.

Z przyjemnością dzielę się wiedzą i nie boję się wyrażać swoich opinii.

Jestem szczera i otwarta. Ufam, ale kontroluję i sprawdzam.

 

Kocham: córkę Natalię.

Uwielbiam: podrożę, modę, fotografię.

Nie mogę żyć bez: pasji.

Zawodowo zajmuje się: sprzedażą, marketingiem, social media.

Moje kanały promocji i Social Media

Wyrażam zgodę na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć i tekstów prezentowanych na blogu, pod warunkiem podania źródła.