Modowe klimaty w Kielcach

Majówka na wykończeniu, pora wracać do rzeczytwistości i do pracy. Ja postanowiłam sobie umilić ten czas i pobawić się w „przebieranki”. Tak naprawdę nie jest to zabawa, a kolejny z działów na blogu, który chciałabym rozszerzyć, a właściciwie go stworzyć. Dziś pierwszy post tak bardzo fashion, czyli „Modowe klimaty w Kielcach” . Mam nadzieję na konstruktywną krytykę. Liczę na Ciebie. 

Moda to nieodłączny element dnia każdej kobiet. Ja sama od lat obserwuję co się dzieje na polskiej modowej scenie. Z chęcia uczestniczę od 2 lat w OffFashion. Cieszę się modą i lubię dobrze wygladać. Warto wspomnieć, że Kielce to zagłębie projektantek mody.  Żeby nie użyć tego, już słynnego porównania, że „Kielce to stolica mody” powiem, że Kielce to miejsce, gdzie młodzi projektanci dobrze sobie radzą. Projekty jednej z moich ulubionych projektantem znajdziesz w poście poniżej.

 

Żółte spodnie w stylizacji

jap bluzka usta

Spodnie – Jap
Kurtka – Butik
Szpilki – kolorowe (prezent urodzinowy) Sergio Todzi, czarne z kokardką Seastra
Okulary – New Yorker

T-Shirt – JAP

 

Bizesowy Look z pazurem

Spódnica– Jap
Kurtka – Butik

Marynarka – Greenpoint
Szpilki – beżowe Vices, czarne z kokardką Seastra
Okulary – New Yorker

Liczę na konstruktywną krytykę. Mój kochany fotograf, dwoił się i troił, żeby sprostać moim wymaganiom. Wydaje mi się, że mu się udało. Jak już wiesz uwielbiam Kielce, dlatego też kolejne stylizację będą miały moje miasto w tle. Modowo w Kielcach w maju będzie się bardzo dużo działo, dlateg też zachecam do obserwowanie bloga www.live4live.pl, a nie umkną ci żadne modowe eventy w Kielcach.

 

Kolejne modowe akcenty na moich kanałach social media już pod koniec tygodnia. Zachecam do obesrwowania i lajkowania 🙂

Z kim się widzę 11 maja na pokazie mody Mariusza Przybylskiego i Marzeny Chełmińskiej?

 

 

1 thought on “Modowe klimaty w Kielcach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *