Czy kamera do monitoringu domowego daje poczucie bezpieczeństwa?

Zastanawiasz się co robi twoje dziecko w domu z opiekunką podczas twojej nieobecności? Chciałabyś wiedzieć co twój pies czy kot wyprawia, gdy zamkniesz drzwi na klucz? A może chciałabyś mieć kontrolę nad tym co się dzieje w domu, gdy ty beztrosko wypoczywasz na wakacjach? Tam gdzie mieszkamy chcemy czuć się bezpiecznie, niezależnie czy znajdujemy się w akurat w domu/mieszkaniu czy poza nim. Dlatego też warto pomyśleć o monitoringu? Jednak czy kamera do monitoringu domowego daje poczucie bezpieczeństwa?

Wakacje to czas beztroski i wypoczynku. Każdy z nas chce choć na chwilę zapomnieć o problemach, o pracy i byciu w ciągłym niedoczasie. Gdy cieszymy się słońcem i plażą, różne sytuacje zdarzaja się w naszych domach, mieszkaniach czy biurach. Czasem wracamy po urlopie i doświadczamy życiowej tragedii. Czasem ktoś wykorzystuje naszą nieobecność, by przywłaszczyć sobie coś, co należy do Nas. Wielu sytuacjom nie możemy zapobiec, możemy jednak mieć nad nimi kontrolę. Wiedząc o zaistniałym  zdarzedniu możemy szybko podjąć właściwe kroki, w celu wyeliminowania większych strat.

Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa

Na szczęście są proste i niedrogie sposoby, by mieć kontrolę nad tym co zostawiasz bez opieki. Odpowiedzią na twoje potrzeby są kamery do monitoringu domowego z serii Home.

Przez ostatni miesiac miałam okazję testować Yi Home Camera. Zobacz jakie możliwości ma to małe cudo o wielkości telefonu komórkowego.

Yi Home Camera 

to produkt marki YI, którego dystrybutorem jest JBTSEXPRESS.PL

 • 720p HD
 • Szerokokątny obiektyw 111°
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Detektor ruchu
 • Podczerwień
 • 4 x zoo cyfrowy
 • powiadomienia o wykrytym ruchu

Cena: ok 250 zł  kliknijYI HOME CAMERA

 

Moje doświadczednia z Yi Home Camera

Podczas mojej nieobecności w domu, miałam okazję kontrolować to co dzieje się w mieszkaniu. Zaletą jest, że widzę wszystko w czasie rzeczywistym. „Podglądając” swoją córkę przez domowy monitoring, miałam okazję komunikować się z nią właśnie przez kamerę YI Home. Jest to ciekawa forma „rozmowy”. Czasem czuję sie jak „Wielki Brat” z reality show, który wszystko widzi i wydaje polecenia, bądź poprostu zwraca uwagę. Gdy domownik, akurat nie ma w pobliżu telefonu, a chcesz coś przekazać, to wystarczy przytrzymać jeden z przycisków na aplikacji, by nasz głos zostł usłyszany w pomieszczeniu, w którym akurat znajduje się kamerka.

Kamera YI Home daje możliwość podglądu również w nocy, dzięki czemu przy zgaszonych światłach masz kontrolę nad tym co dzieje się w domu. Jest to niewątpliwa zaleta, zwłaszcza gdy mamy małe dzieci, które chcemy otoczyć opieką nawet w nocy.

Kamera YI Home jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jest możliwość dyskretnego monitorowania domu, mieszkania, biura czy podwórka.

Kolejną zaleta monitoringu domowego Yi Home  jest 4-krotny zoom, który pozwala z bliska przyjrzeć się temu co dzieje się w domu. Idelanym rozwiązaniem jest ustawienie powiadomień na telefon o wykrytym ruchu. Jakie było moje zdziwienie, gdy takie informacje dostawałam na telefon kilka razy pod rząd. Zanim odtworzyłam nagranie, zastanawiałam się co jest grane. Na szczęście NIC. Kamera jest tak czuła, że przy każdym powiewie wiatru, poruszajaca się zasłonka uaktywniała detektor ruchu i kamera wysyłała powiadomienie na telefon. Dodam, że w bardzo szybkim czasie, bo w kilka sekund od zainstałego ruchu.

Gdy potrzebujesz bezpieczeństwa i kontroli, zastanów się nad zakupem tego domowego gadżetu.

Wystarczy „połączyć” kamerkę z domowym wi-fi i telefonem za pośrednictwem dedykowanej do tego apliakcji YI Home  i monitoring domowy już działa.

Zalety posiadania YI Home Camera:

 • Posiadasz centrum sterowania w telefonie poprzez dedykowaną aplikację
 • Otrzymujesz inteligentne powiadomienia
 • Śledzisz wydarzenia w swoim domu
 • Kontrolujesz sytuację w mieszkaniu, domu, biurze
 • Możesz wydawać komendy do swojego pupila, będąc w na drugim końcu świata
 • Otaczasz opieką śpiące dziecko w pokoju obok. Kamera może zastąpić elektroniczną nianię!
 • Dźwięk i obraz z twojego domu czy mieszkania w jednym urządzeniu, na twoim telefonie!

 

Monitoring domu to bezpieczeństwo 24/7

przeczytaj więcej na stronie yi.pl/monitoring-domu

obraz z kamery Yi

źródło: https://yi.pl/yi-home-camera/

1 thought on “Czy kamera do monitoringu domowego daje poczucie bezpieczeństwa?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *