Analiza kolorystyczna prawdę Ci powie.

Jakim typem kolorystycznym jesteś? Analiza kolorystyczna prawdę Ci powie.

Moda, kosmetyki czy wnętrza są pełne barw i kolorów. Ale czy wiemy, który pasuje do nas, naszej urody bądź temperamentu? Codziennie dokonujemy wyborów, łapiemy się na promocje i kupujemy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy i kosmetyków. Dlaczego niepotrzebnych? Dlatego, że tylko dobre wybory pozwolą nam wydobyć nasze piękno i podkreślić styl, sylwetkę czy poprostu dobry gust. Czy potrzebna jest nam analiza kolorystyczna?!

Co to jest analiza kolorystyczna?

Jest to analiza typu urody oraz dopasowanie do niej odpowiednio pasujacych kolorów. Na podstawie obserwacji, określamy jakiego koloru jest Twoja cera, oczy i włosy. Dokładne przeanalizowanie tych cech pozwoli na dobranie zarówno kolorów ubrań jak i kolorówych kosmetyków.

Co daje nam analiza kolorystyczna?

Odpowiednio dobrane do naszej cery kolory, pozwolą na podkreślenie naszej naturalnej urody. Czasem minimalizm da lepszy efekt niż mega mocny makijaż czy strój. Warto poświęcić swój czas na profesjonalną analizę kolorystyczną, by zaoszczędzić czas i pieniądze. Kolory, które są „Nasze” dodadzą nam świeżości i energii.

Narzędzia do analizy kolorystycznej:

  • folia złoto-srebrna
  • kolorowe chusty
  • ramy kolorystyczne
  • paleta kolorów

Analiza kolorystyczna u profesjonalnej stylistki

Warto skorzystać z porady profesjonalistki. Mi w analizie kolorystycznej pomogła osobista stylistka. Monika Grzegorczyk, bo o niej mowa, ma swoją pracownie  PracowniaStylu.eu w Kielcach, jednak jej praca nie ma ograniczenia terytorialnego. Jako profesjonalistka, wielokrotnie stylizowała już modelki do sesji dla Vogue Italy, Elegant, Solis Magazine, BeautyMute Magazine, Pump Fashion  Magazine.

„Jestem stylistką, kreatorem wizerunku, specjalistką od metamorfozy wizerunku, szybkich i przemyślanych zakupów oraz idealnie skomponowanej szafy. Prowadzę szkolenia i warsztaty stylu dla firm oraz grup zorganizowanych” – szeroką ofertę oraz cudowne portfolio Moniki znajdziesz na jej stronie www.PracowniaStylu.eu

Analiza kolorystyczna czas START. Zaczynamy od foli srebrno-złotej, by określić jaki mam odcień skóry.

Odp. Złoty 🙂

Pora na dobór odpowiednich kolorów do mojej cery.

Kosmetyczne dylematy rozwieje profesjonalna wizażystka

W wizerunku każdej znas ważne jest odpowiednie podkreślenie urody za pomocą make-upu. Nieocenioną pomocą jest dyplomowana wizażytska, która dobierze odpowiednie odcienie niezbędnych do makijażu kosmetyków. Izabela Bórzyńska to perfekcjonistka, która konkretnie wskaże nam pasujący nam korektor, róż czy pomadkę. Takie informajcę wydają się banalną wiedzą, jednak to podstawa by Nasz makijaż był korzystny i dodawał blasku.

W gąszczu kosmetyków i promocji, gubimy się i nie wiemy co wybrać. Dla mnie ostatnio problemem był dobór odpowiedniego korektora pod oczy. Po poradzie kosmetycznej u Izy już wiem, jakich dokonywać wyborów.

Izabelę Bórzyńską znajdziesz na stronie www.studiowizaz.pl, gdzie możesz podejrzeć jej bogate portfolio. Profesjonalne studio wizażu znajduje się w Kielcach #konopnickiej5, jednak Iza pracuje przy sesjach w całej Polsce.

„Makijaże wykonuje z wielkim zaangażowaniem, używam tylko profesjonalnych i selektywnych kosmetyków, gdyż wiem jak ważne są efekt i trwałość makijażu. Służę również pomocą gdy jesteś umówiona na rozmowę biznesową i chcesz wypaść na niej jak najlepiej. Możesz być pewna, że wykonam makijaż szyty na miarę z dużą dawką elegancji.” – tak o sobie mówi Iza Bórzyńska. W jej pracy widać pasję i chęć niesienia urodowej pomocy 🙂

 

 

Już wiem, że jestem Panią Wiosną. Ułatwi mi to kolejne zakupy 🙂

Pani Wiosna

Moja metamorfoza sprzed lat dostępna pod linkiem Projekt metamorfoza w Kielcach

Polecam każdej kobiecie, choć raz oddać sie w ręce specjalistek. Ułatwiło mi to kolejne wybory i już nie błądzę.

 

2 thoughts on “Jakim typem kolorystycznym jesteś? Analiza kolorystyczna prawdę Ci powie.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *