Czy potrafisz być z siebie dumna?

Czy polskie społeczeństwo pozwala na bycie dumnym z samego siebie? Dlaczego pozwalasz sobie na ciągłe narzekanie i dołowanie się? Czy potrafisz pochwalić się innym, gdy uda się Tobie zrobić coś przekraczającego (na pozór) twoje możliwości? Czy ciągle podkreślasz, że to tylko udało się zrobić?

Czy potrafisz być z siebie dumna?

Trudna sztuka bycia dumnym człowiekiem 

Zdaje sobie sprawę, że ciężko jest bym dumną z siebie, wśród ludzi, którzy nastawieni są pesymistycznie do świata, życia i do wszystkiego dookoła. Nie jest łatwo być optymistą wśród niedowiarków i ludzi zamkniętych na kreatywne działanie. Nie łatwo jest cieszyć się z małych rzeczy, gdy inni nie rozumieją twojego zachwytu.

Trudno jest też, mówić o swoich sukcesach, bo przecież NIE WYPADA. Ludzie odbierają to jako przechwalanie się. Jednak ja tak nie uważam!

Warto jednak na przekór wszystkim wykrzyczeć JESTEM Z SIEBIE DUMNA !!!

Dla nas kobiet, każdy dzień to nie lada wyzwanie. Dziecko, praca, dom, hobby, partner i my w tym całym chaosie. Z pozoru wydaje się, że ciężko jest ogarnąć swoje życie, tak żeby czuć się w nim dobrze.

Jednak nie jest to, niemożliwe!

Wystarczy ustalić priorytety i czasem pomyśleć o sobie. Zwróć uwagę, że gdy ty jako kobieta, matka, partnerka będziesz szczęśliwa i dumna z siebie, to twoje dziecko i partner również docenią twoją pracę. A przede wszystkim pomogą Tobie realizować twoje pasje.

Jestem dumna z siebie!!!

Pokonałam kolejną barierę, nauczyłam się nowej rzeczy, która pozwoli mi się rozwinąć.

Blogowanie to moja pasja, lubię dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami i emocjami. Jest mi niezmiernie miło, gdy słyszę, że moje teksty trafiają do Ciebie. Każdy komentarz czy to pozytywny czy negatywny uczy mnie nowych rzeczy o sobie. Każda konstruktywna krytyka jest dla mnie cenna.

Nie boję się wyzwań, dlatego podjęłam się samodzielnego zmontowania filmu na youtube.

Będę Youtuberką!!!

Ten rok to rok wyzwań. Miałam już okazję prowadzić rozmowę na żywo na temat „Uzależnienia od internetu”, a dziś pochwalę się swoim pierwszym filmem na nowym kanale YouTube Live4Livepl. 

Dzięki uprzejmości i dobrym kadrom Janusza #kieleckiedachy udało mi się  wróć WYREŻYSEROWAŁAM filmik. Piękna sceneria kieleckiej Kadzielni, biały królik i ja 🙂

Jestem z siebie cholernie dumna, choć jak widzisz powyżej,  czasem nadal twierdzę że się udało.

Nie udało się, ale ZROBIŁAM TO 🙂

Jak na pierwszy montaż i szybki kurs obsługi programu Shotcut (jedyny, który współgrał z moim  komputerem) jestem zadowolona z produkcji.

Zapraszam dziś o 18 na mój pierwszy na nowym kanale FILMik 🙂

Kliknij 

Już zachęcam do subskrybowania, żeby nie pominąć publikacji.

 

 

1 thought on “Czy potrafisz być z siebie dumna?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *