Co to właściwie jest #NetworKINGus?!

O tym, że jestem (współ) organizatorem najlepszego eventu w Kielcach, wiecie nie od dziś. O tym, że organizacja eventów to moja pasja pewnie już wielokrotnie słyszeliście. O tym, czym jest Networkingus, mówiłam oraz pisałam nie raz, nie dwa, lecz wielokrotnie. Jednak dla tych, który nie mieli okazji wczytać się w ideę pierwszych w Kielcach spotkań networkingowych dzisiaj krótki poradnik: czym jest Networkingus, dla kogo jest dedykowany oraz dlaczego warto brać udział?!

Co to właściwie znaczy NETWORKING?!

Jak podaje wikipedia „networking” to „proces wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzony dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów”.

Czyli przekładając na prosty język, jest to działanie mające na celu poznanie nowych ludzi, z którymi w przyszłości możemy współpracować przy swoich projektach. A więc gdy jesteś np.:

  • Wizażystką potrzebujesz dotrzeć do swoich potencjalnych klientek, musisz dać się poznać innym, żeby zdobyć zaufanie. Tylko poprzez kontakt bezpośredni nieznane Ci dotąd osoby będą mogły stwierdzić czy warto z tobą współpracować i oddać się w twoje ręce.
  • Trenerem personalnym czy rehabilitantem, potrzebujesz klientów, którzy potrzebują twojej pomocy. A przecież nie zawsze wiemy, kiedy i kogo potrzebujemy, dlatego właśnie dobrze jest dać się poznać
  • Usługodawcą typu biuro doradcze, agencja ubezpieczeniowa, agencja marketingowa czy fotografem i chcesz pozyskiwać klientów, to podstawową rzeczą jest przedstawienie swoich usług szerszemu gronu odbiorców.

Kochani nic samo się nie zrobi. W dobie internetu i powszechnej globalizacji, mamy taki dostęp do usług, że sami jako klienci gubimy się w tej dżungli. Mamy zbyt duży dostęp do wszystkiego dlatego wielokrotnie nie korzystamy z tych usług, które są nam potrzebne dlaczego? Dlatego że nie wiemy, na co się zdecydować. I tu z pomocą przychodzi networking i siła rekomendacji.

Networkingus pozwala na obopólną korzyść, czyli na rekomendacje.

Ile razy pytałaś koleżanki, gdzie kupiła spodnie, kto jej zrobił takie piękne paznokcie, fryzurę, makijaż itd. Ile razy zastanawiałaś się, gdzie kupić dobry sprzęt, dobre buty, do jakiego przedszkola czy szkoły zapisać dziecko, czy np. którego fotografa wybrać do zrobienia relacji ze ślubu, chrzcin czy komunii. Co wtedy robisz: szukasz w głowie czy na facebooku znajomych, którzy mogą Ci pomóc. Szukasz, bo wiesz, że trafiając do osób, które skorzystały z potrzebnych Tobie na dany moment usług, wybierzesz odpowiednią i sprawdzoną osobę do współpracy.

DLA KOGO JEST #NETWORKINGUS?

Dla ludzi aktywnych, którzy szukają wiedzy i chcą poznać ciekawych ludzi!

Spotkanie dedykowane jest osobom aktywnym, które mają pasję, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je wykorzystywać w swojej działalności. Zapraszamy właścicieli firm, blogerów, aktywistów, freelancerów, członków NGO, organizatorów innych wydarzeń, marketingowców, PR-owców, dziennikarzy. Chcemy, by ludzie docenili takie eventy i nauczyli się wyciągać z nich korzyści dla siebie.

  JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

 Na spotkania obowiązują zapisy oraz opłata rejestracyjna.
  1. Podejmij decyzję, że chcesz fajnie spędzić czas!
  2. Zarezerwuj swoje miejsce na stronie „Rejestracja„.
  3. Wypełnij formularz i opłać uczestnictwo w wydarzeniu.
  4. Czekaj na maila z dalszymi informacjami.
  5. Weź ze sobą wizytówki, dobre nastawienie i przyjdź punktualnie na spotkanie.

Do zobaczenia!

FORMULARZ

Networkingus moimi „zielonymi” oczami

O moich przygodach z Networkingusem przeczytasz TU:

Przypominam o rejestracji na 4 edycję, wszystkie informację znajdziesz klikając na zdjęcie poniżej

22339561_1735974430040582_6940556511511597179_o.jpg

Na Fan page`u  oraz na Instagramie trwa konkurs gdzie do wygrania jest zaproszenie dla jednej osoby na wydarzenie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *