7 listopadowych eventów, w których warto brać udział!

Listopad to miesiąc zadumy. To miesiąc, gdy wracamy wspomnieniami do bliskich, których nie ma już wśród nas. Zastanawiamy się wtedy nad sensem życia i tym, co później nas czeka. Listopad to czas, gdy zdajemy sobie sprawę, że życie jest za krótkie. Dla każdego z nas napisany jest inny scenariusz. Co jednak nas łączy?! Łączy nas możliwość, jaką mamy na przeżywanie życia. Możliwość na spędzanie czasu z najbliższymi. W Kielcach, jak co miesiąc i w listopadzie odbędą się eventy, na które warto się wybrać!

Listopad można podzielić głównie na eventy koncertowe i szkoleniowe. Będzie się działo i każdy znajdzie coś dla siebie. Eventy koncertowe rozgrzeją nas od samego początku miesiąca. Po nostalgicznym dniu Wszystkich Świętych czeka nas chwila rozrywki, na którą zaprasza Paweł Domagała oraz Agnieszka Chylińska. Dla miłośników znanego z serialu „O mnie się nie martw” Krzysia Małeckiego czeka przeprawa przez debiutancki album Pawła Domagały “Opowiem Ci o mnie”, który ukazał się w październiku 2016. Album „spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zyskał już status Złotej Płyty ? . Jesienna trasa będzie zatem okazją do celebrowania rocznicy debiutu wokalisty, który na to wydarzenie postanowił przygotować specjalne – winylowe wydanie albumu.” – piszą organizatorzy koncertu.

Już kolejnego dnia możemy poszaleć na koncercie Agnieszki Chylińskiej, który odbędzie się w Targach Kielce. Koncert jest częścią jesienno-zimowego „Forever Child Tour” . Jak piszą organizatorzy „Płyta „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. ” Kto nie może już się doczekać, może obejrzeć zwiastun trasy koncertowej LINK.

Powoli będziemy bombardowaniu klimatem Świąt Bożego Narodzenia, zanim to nastąpi, pozwólmy sobie jeszcze na chwilę refleksji. Pomoże nam, w tym spacer, na który zaprasza mieszańców Kielc Jakub Juszyński, prowadzący blog Tymrazem.pl. Kuba cyklicznie zaprasza nas na spacery po mieście, którego celem jest poznanie Kielc w ciekawy sposób.

„Jak wygląda grób Franciszka Ksawerego Kowalskiego – architekta, który zaprojektował m.in. Teatr Stefana Żeromskiego, Plac Wolności czy kielecką Cerkiew Wniebowstąpienia. Kim był Wojciech Szczepaniak i gdzie znajduje się jego grób? Kiedy powstał Cmentarz Stary w Kielcach? Jakie inne nekropolie istniały w Kielcach na przestrzeni wieków? Gdzie znajdował się cmentarz muzułmański? Jak wygląda grób radzieckiego dowódcy garnizonu kieleckiego? Na te i inne pytania odpowiemy podczas kolejnego, kieleckiego spaceru.” – piszę Kuba na facebookowym wydarzeniu. Po kliknięciu z poniższą grafikę zobaczysz więcej szczegółów.

A w poniedziałek, dla niektórych po długim weekendzie, powracamy do rzeczywistości. Jak wracać to od razu w dobrym nastroju oraz pełni energii. W tym pomoże nam już kolejny, zapowiadany od miesiąca event, czyli Networkingus. Szkolenie, które połączone jest z aktywnym networkingiem, odbędzie się 6 listopada w Kieleckim Parku Technologicznym. Na wydarzeniu dowiemy się więcej o tym jak obsługiwać klienta, żeby stale chciał korzystać z naszych usług oraz kupował nasze produkty. W tym pomogą nam prelegenci, czyli Hubert Wydrych z Unamo oraz Andrzej Ogonowski z SMSapi. Dla zainteresowanych przypomnę, że jak zawsze obowiązują zapisy dodam, że do końca października bilety są tańsze. Warto skorzystać z ostatniej chwili i zapisać się na wydarzenie o temacie „Klient nasz Pan, czyli customer service od podszewki”. Liczę bardzo na pozyskanie nowej wiedzy, w kwestii monitorowania sieci i dostosowywania słów kluczowych tak, żeby osiągać, jak najlepsze rezultaty sprzedażowe.

Kolejnym listopadowym koncertem jest jubileusz pracy na scenie Andrzeja Piasecznego. Z okazji 25 -lecia zostaniemy zaproszeni na muzyczną podróż sentymentalną przez lata. Artysta zaprasza na jesienną trasę koncertową, podczas której odwiedzimy najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce . „W programie koncertu znajdą się utwory z początków kariery Andrzeja z zespołem Mafia („Noce całe“, „Imię deszczu“) , jak również te znane ze współpracy z Robertem Chojnackim („Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“) czy Sewerynem Krajewskim („Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“) .” Kto się wybiera i ma już zakupione bilety?!

Na kolejne szkolenia i event edukacyjny nie trzeba długo czekać. Od 13 do 19 listopada trwa przecież Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który jest międzynarodowym projektem promującym świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. „Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.”- piszą organizatorzy na wydarzeniu. W Kielcach zaplanowany jest szereg imprez w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości, m.in:  Warsztaty przedsiębiorczości, Spotkania B2B, Rozwój firmy i jednostki w oparciu o wartości i tożsamość czy IV edycja kieleckiej Gry Miejskiej TaxMania – Pociąg do biznesu! Pełny harmonogram znajdziesz pod linkiem

 

 

Listopad dla mnie to również wydarzenia kulturalne. Z miłą chęcią wybiorę się do Filharmonii, do Teatru Żeromskiego, do kina na kobiece seanse. Stałym punktem programu są również wydarzenia w Targach Kielce. W listopadzie z chęcią wybiorę się z rodzinką na Międzynarodową wystawę psów, które odbywają się od 24 do 26 listopada. „Na najmłodszych tradycyjnie będą czekały pokazy psów pasterskich, pracujących na ringu głównym z owcami i kaczkami. Wrażenie zrobią również psy policyjne. Jak co roku odbędzie się również konkurs „Sabat Łysa Góra Show”, czyli wspólne przebieranie się właścicieli i ich pupili. Po raz kolejny odbędzie się także zbiórka na rzecz zwierząt bezdomnych w ramach akcji Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”- takie informacje znajdziesz na oficjalnej stronie targów. Z kim przybijemy piąteczkę?!

Podsumowując dodam harmonogram:

2.XI.2017r Koncert Pawła Domgały

3.XI 2017r. Koncert Agnieszki Chylińskiej

5.XI 2017r. Spacer po cmentarzu z Tymrazem.pl

6.XI.2017r. Networkingus 4 edycja „Klient nasz Pan, customer service od podszewki”

9.XI. 2017r. Koncert Andrzeja Piasecznego 25 TOUR

13-19.XI.2017r. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

24-26.XI.2017r.  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Ps. Wymienione wyżej wydarzenia to moje osobiste listopadowe typy. Sama z chęcią wybiorę się na przedstawione eventy. Jednak, gdy wiesz o innych ciekawych wydarzeniach i chcesz podzielić się nimi z innymi, daj znać w komentarzu. Każdemu polecam też KIWI portal, gdzie możesz znaleźć interesujące cię eventy.

 

Oczywiście, gdy pojawią się inne ciekawe wydarzenia, będę informować i zapraszać na nie w moich kanałach social media.

 

Będzie mi miło gdy polubisz mnie na  images (2) bądź

zaobserwujesz mój profil na   images (1)

5 thoughts on “7 listopadowych eventów, w których warto brać udział!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *