6 wrześniowych eventów w Kielcach, w których warto brać udział !

Wrzesień to piękny miesiąc. Gorące lato spotyka się ze złocistą jesienią. Promyki słońca dodają nam otuchy w coraz to krótsze dni. Napawamy się widokiem spadających liści i z zapałem zbieracza kolekcjonujemy kolejne kasztany. To jest mój obraz pięknego zakończenia lata i sposób na zaklinanie pogody. Wrzesień to czas wielu eventów. Zobaczcie sami i wybierzcie coś dla siebie!

Koniec lata to dobra okazja na spędzenie czasu z rodziną na wrześniowych wycieczkach, na koncertach i na spacerach. Starajmy się łapać każdego dnia dużo pozytywnej energii i motywować się do akcji.

Co wrzesień przyniesie nam kielczanom dobrego? Zobaczcie sami.

Coś z mamowego podwórka i nie tylko:

1. Warsztaty ArtMama – 6.09.2017

Spotkanie dedykowane mamom i kobietą w ciąży, czyli profilaktyka, wiedza i smaczne babeczki. Oj tak, ile tam będzie smacznych „babeczek”. Czego możesz się spodziewać:

Spotkanie z fizjoterapeutką mgr Anną Majcher – jak przygotować się do porodu, szybko wrócić do formy po nim
Spotkanie z psychodietetyczką mgr Joanną Zajęcką- dieta w ciąży i w czasie połogu, co jeść by nie zwariować i wrócić do formy
Spotkanie z położną mgr Kamilą Świercz – pierwszy kontakt z noworodkiem, co może Cie niepokoić, jak radzić sobie w nowej sytuacji
Spotkanie z pediatrą Lek. med. Elżbietą Wojtak – życzliwy lekarz, to skarb i marzenie wszystkich rodziców.
Dla wszystkich uczestniczek zdrowy poczęstunek przygotowany przez AleBabeczka Cukiernia oraz drobny upominek. Zapraszamy z dziećmi.

artmedika

Warsztaty od 10:00 – 17:00 ja właśnie zarejestrowałam się na godz 14:00. Z tego co się dowiedziałam jest jeszcze o 7 wolnych miejsc na tą godzinę. Myślę że warto się zapisać. Będzie okazja do spotkania.

2. Piknik Kieleckich Mam – 12.09.2017r.

Jak piszą organizatorzy na swoim profilu facebookowym:

Macierzyństwo to wspaniały, jeden z najlepszych okresów w życiu.
Jako MyMamy.pl chcemy, żeby ten wyjątkowy czas był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby ułatwić Mamom poznawanie się, budowanie nowych relacji, wymianę doświadczeń i spędzanie miło czasu.

Droga mamo czy masz jeszcze jakieś wątpliwości czy chcesz tam być. Dodam, że nie powinno cię tam zabraknąć. Jeżeli oczywiście masz czas 12 września od godz 11:00 do 15:00 to możesz spędzić go miło i aktywnie w Ogrodzie Pałacyku Zielińskiego ul. Zamkowa 5 w Kielcach

21151586_1953940991545069_6158953684455822792_n.jpg

3.Warsztaty dla Taty – 09.09.2017

Pozwólmy tatusiom się wykazać. Pora by ci co jeszcze nie zaangażowali się w wychowanie dziecka, wzięli się w garść i aktywnie spędzali czas. Czas z dzieckiem oczywiście. Spotkanie za niewielką odpłatnością. Który tata w sobotę o 15:30 do 17:30 znajdzie czas by nauczyć się czesać warkocze niczym Elza z Krainy lodu?

Drodzy Tatusiowie – długie włosy Waszych Księżniczek to wyzwanie, z którym czasem trudno się zmierzyć, prawda? Uwierzcie, że po naszych warsztatach Córeczka będzie dumna z fantastycznych fryzur, które na jej głowie będzie potrafił wyczarować jej Tatuś! Zadziwicie wszystkie szkolne i przedszkolne koleżanki pociech – i będziecie pękać z dumy!

Warsztaty dla Taty

Teraz aktywności dla całego domowego towarzystwa.

Coś dla całej rodziny:

1.  Festiwal muzyki radiowej o koronę Kielc – 24.09.2017r

Coś dobrego żeby podładować baterie przed zimowym letargiem. Co prawda muzyka Disco Polo nie należy do moich ulubionych gatunków, więc widzę jakieś ale. Zawsze można przyjść na inne występy.

fama

2. Sabat Fiction – Fest 2017 – 29.09.2017

Lubisz baśnie, magię i gry planszowe. Ja uwielbiam zwłaszcza po wycieczce do Magicznych Ogrodów. Chcesz poznać nowe gry, przy których spędzisz kolejne zimowe miesiące. Ach już nie mogę się doczekać. Jeszcze nigdy mi się nie udało tam być, ale w tym roku zaklepałam już termin w kalendarzu.

Ogólnopolski Festiwal Fantastyki, Gier i Kultury Dalekiego Wschodu „Sabat Fiction – Fest”! Tegoroczna edycja obędzie się w dniach 29 września – 1 października tradycyjnie na Targach Kielce. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: spotkania autorskie z zaproszonymi gośćmi, liczne prelekcje i panele dyskusyjne, konkurs cosplay, turnieje gier planszowych, bitewnych i karcianych, strefę e-sport oraz retrogaming, sesje larp i RPG, pokazy, warsztaty, Arenę Sabatu oraz wiele innych!

Jak piszą organizatorzy na FB eventu:


Nie może Cię tu zabraknąć!

sabat fiction fest

3. Filharmonia Świętokrzyska – 09.09.2017 r.

W Filharmonii w Kielcach są dni otwarte. Warto się wybrać i Feel … Harmonię 🙂

Skorzystam z przyjemnością o ile są jeszcze zaproszenia

 

Zawsze możesz mnie polubić na  images (2) oraz obserwować na  images (1)lub po prostu udostępnić dalej, będzie mi bardzo miło.

Na blogu cyklicznie (co miesiąc) pojawią się wpisy o ciekawych wydarzeniach w Kielcach i nie tylko

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *