Darmowe szkolenie on-line, na które musisz się zapisać!

Idealny temat na pochmurne dni, ale tylko dla osób które mają motywację i chcą się samorealizować. Deszczowy wrzesień można przełamać pozytywną aurą, otaczając się pasjonatami i entuzjastami w swojej branży. Sami wiemy, że nieodłącznym elementem działalności w sieci jest potrzeba dokształcania się, poznawania nowych trendów i podążania za nimi we własny sposób. Dziś przedstawie Tobie kilka szkoleń na które ja osobiście się zapisałam. Oceń sam czy warto?!

Szkoleń w sieci znajdziesz mnóstwo ale czy wszystkie są godne uwagi? Nie sądzę.

Najlepiej znaleźć te, które mogą wnieść najwięcej do Twojego życia. Jednym z nich a zarazem najważniejszym jest

Online Marketing Maraton

od 11 września do 29 września, o godzinie 10:00

Jeżeli jeszcze nie słyszałaś o tym to szybko nadrabiaj. Chęci do działania w sieci nie wystraszą. Niezbędna jest wiedza, a jak się uczyć to od najlepszych.

Czym jest Online Marketing Maraton?

Największe wydarzenie online marketingu w Polsce powraca!
Kolejna porcja wiedzy od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Jest to nic innego jak cykl szkoleń on-line z najlepszymi w branży. Takie nazwiska jak Barbara Piasek, Monika Czaplicka, Michał Sadowski czy Artur Jabłoński musisz na pewno znać, by prężenie działać i wciąż się rozwijać. Spójrz tylko na te tematy szkoleń m.in.: Jak być marketingowcem, którego sprzedaż pokocha?; 10 najczęstszych błędów w e-commerce, przez które Twój biznes stoi w miejscu; Najważniejsze zasady zarządzania kryzysem. A takich tematów jest jeszcze więcej.

Wydarzenie składa się z 15 osobnych webinarów. Transmitowane są po jednym, każdego dnia od 11 września do 29 września, o godzinie 10:00.

Wyobraź sobie, że cały cykl szkoleń odbywa się zupełnie za darmo.

Zapisać się możesz klikając poniżej

maraton

Już nie mogę się doczekać na taką dawkę wiedzy. Nawet specjalnie zakupiłam nowy notatnik i kolorowe cienkopisy, by nie tylko słuchać ale i notować niczym nadgorliwa studentka.

Kolejną ciekawym szkoleniem on-line może być

Webinar Krzysztofa Sarneckiego –

Skuteczna sprzedaż w Twoim biznesie –

14 września o godzinie 20.00

Prowadzisz biznes, jesteś freelancerem czy etatowym pracownikiem?? Co Was łączy??

Każdy z tych działań opiera się o sprzedaż.

Bycie dobrym sprzedawcą jest bardzo trudne, ale nie niemożliwe. Ważne żeby wiedzieć jakie są zasady pracy z klientem. Pracować tak, żeby budować społeczność wokół swoich usług, produktów i swojej osoby. Klient raz zdobyty powróci, ale tylko do dobrego sprzedawcy. Nie pozwól na to abyś tracił pieniądze, poznaj potrzeby i nauczy się współpracy z klientem.

Szkolenie dla każdego.

Więcej o darmowych kursach on-line znajdziesz u Artura Jabłońskiego pod linkiem

 

Już na stałe będą się dzielić z Tobą informacjami o ciekawych wydarzeniach. Jeżeli wiesz co ciekawego dzieje się w sieci to nie krępuj się. Napisz w komentarzu. Uwielbiam się uczyć zwłaszcza w przyjemnym gronie 🙂

 

Zawsze możesz mnie polubić na  images (2) oraz obserwować na  images (1)lub po prostu udostępnić dalej, będzie mi bardzo miło.

 

1 thought on “Darmowe szkolenie on-line, na które musisz się zapisać!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *